HABERLER

"Beni Onunla Anmayın"

Güncelleme: 26.12.2014 11:48

cover

Ünlü futbolcu Arda Turan gazetecilerin Sinem Kobal'la ilgili sorularına tepki gösterdi.

Ünlü futbolcu Arda Turan ve Fransız model Camille Desbos bir marka için kamera karşısına geçtiği reklam filmi önceki gün basına sunuldu. Turan ile Desbos, düzenlenen basın toplantısında reklam kampanyasını anlattı.

Desbos’un “Dünyanın en ünlü futbolcularından Arda Turan’la tanışmak ve onunla çalışmak çok büyük bir onurdu. Arda çok sıcakkanlı biri” demesi üzerine “Eyvah” diyerek gülen Turan, güzel modele salonda paparazzilerin olduğunu söyledi.

Ardından da geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan Serenay Sarıkaya’ya mesaj attığı yönündeki haberlere gönderme yaparak “Camille çok hoş bir hanımefendi. Ona yazmıyorum. Merak ediyorsanız Camille’e de mesaj atmadım” dedi.

‘KENDİSİ ESKİ NİŞANLIMDIR’

Basın mensuplarının; ‘sarı fırtınam’ dediği eski sevgilisi Sinem Kobal, şimdilerde adının birlikte anıldığı Serenay Sarıkaya, yakın arkadaşı Burcu Esmersoy ve reklam filmindeki partneri Desbos’un sarışın olduğuna dikkat çekmesi üzerine “Bunlar sizin gördükleriniz” diyen çapkın futbolcu, “Herhangi bir hanımefendinin adını anmayalım” diye ekledi.

“Hatırlamak istemediğiniz şeyler mi var?” sorusuna önce “Yok” yanıtını veren Turan, Sinem Kobal’ın kastedildiğini anladıktan sonra uzun bir ‘of’ çekti ve şunları söyledi: “Yok be kardeşim! Başka bayanlarla dedikodum olabilir ama kendisi eski nişanlımdır. Herhangi bir ithafım, konuşmam söz konusu değildir.

Lütfen artık beni eskilerle anmayın.” Hakkındaki çapkınlık iddialarına espriyle karşılık veren Turan, Sinem Kobal söz konusu olunca tekrar ricada bulunarak, “Lütfen beni onunla anmayın” diye kesin bir ifade kullandı.

 

 

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Müslüm' Rekordan Rekora Koşuyor!
  cover
  Başak Dalveren'den Sürpriz Düet!
  cover
  Deliler Filmi 23 Kasım'da Vizyon'da!
  cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!