HABERLER

Bahar Tuğba Yeni Single'ını Yayınladı!

Güncelleme: 02.02.2015 10:53

cover

Türk Pop müziğine Ankara'dan genç ve yetenekli bir isim daha katıldı. Ankara'da yaşayan ve sık sık müzik çalışmaları için İstanbul'a gelen Bahar Tuğba, Pasaj Müzik etiketiyle sadece dijital müzik platformalarında yayınlanan "Bağ Bozumu" adlı ilk single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Söz ve müziği Bahar Tuğba'ya aranjesi ve mix'i Alen Konakoğlu'na ait "Bağ Bozumu" şarkısının mastering'i Amerika'da Sage Audio'da, Steve Corrao tarafından hazırlandı.

Şarkının son derece canlı ve enerji dolu görüntülerden oluşan video klibi Murad Küçük yönetmenliğinde çekildi. İki dansçının eşlik ettiği klibin styling çalışmasını ise Umut Eker yaptı. Bahar Tuğba'nın yüksek bir performans sergilediği klip Orion Stüdyoları'nda 13 saatte tamamlandı. Şarkısında, inatla seven bir genç kızı canlandıran Bahar Tuğba, klibinde dansçılarıyla bu duyguyu sergiledi.

İlk single'ı ile müzik listelerine güzel bir giriş yapmaya hazırlanan Bahar Tuğba, yorumculuğunun yanı sıra besteleriyle de müzik dünyasının içinde uzun süre var olmayı hedefliyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!