HABERLER

Aylık 600 Bin Liraya Hayır Diyen Sanatçı Kim?

Güncelleme: 09.08.2014 17:22

cover

Muhteşem Yüzyıl’ın final yapmasıyla birlikte dizilere ara veren Halit Ergenç’e bölüm başı 150 bin lira teklif edildi. Ünlü oyuncu gelen rekor teklifi geri çevirdi.

Bugün'den Gülden Avuç'un haberine göre 4 sezon boyunca Muhteşem Yüzyıl’da Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran Halit Ergenç, bu sezon dinlenme kararı aldı. Ancak ünlü oyuncunun bu kararına rağmen aldığı tekliflerin ardı arkası kesilmiyor.

DİNLENMEK İSTİYOR

Muhteşem Yüzyıl’da aldığı bölüm başı 70 bin lirayla en çok kazanan oyuncu olan  Ergenç’e proje aşamasındaki birçok dizi den rekor teklifler geliyor. Önce bölüm başı 80 bin lira teklif edilen Ergenç’e son olarak ocak ayında başlayacak olan sürpriz bir projeden başrol teklifi geldi.

Türk-Dubai ortak yapımı olacak dizide rol alması için ünlü oyuncuya bölüm başı 150 bin lira gibi rekor bir ücret teklif edildi. Ünlü oyuncunun, dinlenmek istediği için cazip teklifi kabul etmediği öğrenildi.

Rekor Özcan Deniz’de

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte bölüm başı ücretlerini artıran oyuncular arasında rekor Özcan Deniz’e ait. Deniz, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ isimli diziden bölüm başına 96 bin lira kazanacak.

Jönlerin bölüm başı ücretleri

Necati Şaşmaz: 90 bin TL
Kıvanç Tatlıtuğ: 70 bin TL
Kenan İmirzalıoğlu: 70 bin TL
Erkan Petekkaya: 70 bin TL

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Sinan Özen'den Özbekistan'da Klip!
  cover
  Mustafa Topaloğlu Yoğun Bakıma Alındı!
  cover
  Neşet Ertaş'ı Saygı Sevgi Ve Özlemle Anıyoruz...
  cover
  Zeki Müren Ölümünün 22. Yılında Anılıyor!
  cover
  Koray Avcı'ya İzmirlilerden Büyük İlgi