HABERLER

Aslı Hünel’den “Rengarenk” Pop Şarkılar!

Güncelleme: 15.01.2016 17:55

cover

Ünlü sanatçı Aslı Hünel pop konseptinde şarkılara yer verdiği “Rengarenk” adlı albümünü Seyhan Müzik etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

6 şarkıdan oluşan “Rengarenk” albümünde pop tarzında  yorumladığı şarkıları yanı sıra imajını da poplaştıran Aslı Hünel ünlü marka danışmanı Selim Akar tarafından “Değişim” adının verildiği imajı ile büyük beğeni topladı.

Stüdyo çalışmaları 1 yıl süren “Rengarenk” adı  verilen pop albümünün güçlü tarzı ile  piyasayı hareketlendirecek olan Aslı Hünel albümün içindeki  şarkıların renkliliğini işaret  eden pop tarzındaki imajı için bambaşka bir yıldız olarak Selim Akar’ın sanat yönetmenliğinde objektiflere poz verdi.

Aslı Hünel 2016 Değişim fotoğrafları için mavilere büründüğü imajı ile büyük beğeni toplayan Aslı Hünel’in yeni pop tarzındaki şarkıları ve pop imajı uzun süre hafızalara yer edecek cinsten.

Asli Hünel’in dinamik ve güçlü sesiyle hayat verdiği pop tarzında yorumladığı “Rengarenk” albümü sırasıyla sözleri Zeki Güner, aranjesi Çağlar Kocatepe, bestesi ise Siganos Hristos Hristodoulos & Pantzis Konstandinos ait olan Kötünün İyisi, söz ve müzik Adnan Fırat, aranjesi Cem Öğet imzalı Aşk-ı Sabit, sözleri Ülkü Aker, müziği Rahbani Brothers, aranjesi Cem Öğet ve Barış Çoşkuner ortak imzası taşıyan Seni Terk Edeceğim, söz ve müzik Doğuş, aranje Hatem Tutkus’a ait olan Yıkılmadan Çıkma Karşıma, söz ve müzik Ferdi Tayfur’a aranjesi Hatem Tutkus’a ait  Ne Bilirdim söz & müzik Doğuş’a aranjesi Hatem Tutkus’a ait Aşk’la Yaşayalım isimli 6 özel şarkıdan oluşuyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!