HABERLER

Aşk Bitti Mi?

Güncelleme: 05.01.2015 09:27

cover

Cem Yılmaz - Ayşe Hatun Önal birlikteliği kırmızı alarm veriyor

2014’ü kapatırken son anda attıkları golle Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal, bir anda yılın aşkı olarak anılmaya başlanmıştı. Çift, birkaç kez kameralara yakalandıklarında oldukça mutlu da görünüyorlardı. Ancak son sinyaller ilişkinin çatırdadığına dair herkesi meraklandırmaya başladı.

Hem Cem Yılmaz’ın hem de Ayşe Hatun Önal’ın sosyal medya paylaşımlarından çıkarılan anlamlar, ikilinin ayrıldığı yönünde haberlerin yayılmasına yol açtı.

Yılbaşı’nı Almanya’da sahnede geçiren Önal’ın o gece yazıp hemen ardından sildiği tweet, ilk şüphe çeken hareket oldu. Silinen tweet ise aynen şöyleydi: “Hoşgörüsüzlük ve anlayışsızlık mutsuzluğa sebep, hoşgörünüze tutunun.”

Instagram hesabından ise üzerinde “Keyifli bir yaşam yolculuğunun ilk şartı hafif olmaktır” yazılı, elinde balonlarla tek başına yürüyen bir kadın resmi paylaşan Önal, bir şeylerden ciddi anlamda sıkılmışa benziyordu. Bütün bunlara bir de Cem Yılmaz’ın Yılbaşı gecesinden önce attığı “Nezaket bitince her şey biter. 2015 nezaket yılı” tweet’i eklenince yılın aşkının bittiğine dair söylentiler iyice güçlendi. İkilinin yakın çevresinden edinilen bilgiler ise Önal ve Yılmaz’ın son zamanlarda aralarının açık olduğunu doğrular nitelikte.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!