HABERLER

Asena Erkin'den Selda Topal'a Sert Gönderme!

Güncelleme: 10.02.2015 09:56

cover

Futbolcu Caner Erkin'in marjinal eşi Asena, ilginç giyim tarzı konusunda kendisine rakip gösterilen Mehmet Topal'ın eşi Selda'ya isim vermeden çok ağır bir mesaj gönderdi.

Habere göre aynı takımda top koşturan ve iyi arkadaş olan iki futbocu eşi arasında uzun süredir var olan gerginlik Asena Erkin'in instagram mesajıyla gün yüzüne çıktı.

Marjinal giyimi ve davranışlarıyla gündemden düşmeyen ünlü futbolcu Fenerli Caner Erkin'in eşi Asena, isim vermeden Fenerbahçe'nin diğer ünlü futbolcularından Mehmet Topal'ın eşi Selda'ya gönderme yaptı. Son olarak Bebek'te eşiyle görüntülenen Selda Topal, ilginç giyim tarzıyla dikkat çekmiş ve çiftin haklarında "Asena ve Caner'e rakip çıktı" yorumu yapılmıştı.

'Kalite kısmına karışmam'

Bu haberler sosyal medyada yayılınca Asena Erkin kendisini tutamadı ve şu sözü paylaştı: "Taklit etme demiyorum, çaba göster diyorum. Kalite kısmını nasıl halledersin orasına karışmam" sözünü paylaştı. Böbrek Vakfı'nın çalışmalarıyla adını duyuran Selda Topal, yardım amaçlı yazdığı şiir kitapları ve düzenlediği sosyal sorumluluk projeleriyle sık sık gündeme geliyor. Ancak Asena Erkin, Selda Topal'ın organizasyonlarına katılmıyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!