HABERLER

Afrikalı Ali, 'Aşkkopat' Filmiyle Sinemaya Adım Atıyor!

Güncelleme: 15.09.2014 15:10

cover

İzleyicilerin karşısına 2014 sonunda çıkmaya hazırlanan romantik-komedi filmi ‘Aşkopat’ın çekimleri Edirne’de hızla devam ediyor.
Pop müziğin tanınmış yüzlerinden şarkıcı Doğuş da ilk sinema deneyimi ile Kral FM Medya Sponsorluğunda sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


Romantik, komedi tadında bir aşk hikayesi filmi hazırladıklarını ve filmin adının Aşkopat olduğunu anlatan yönetmen Haydar Işık, “Filmin adı Aşkopat, aşka bağımlı anlamında. Romantik, komedi tarzında bir aşk hikayesi. Edirne’de çekmeye karar verdik. Edirne’yi tercih etme nedenlerimizden bir tanesi, tarihi dokusu çok güzel, pastel tonlara çok hakim olan bir ilimiz. Bizim filmimizde biraz gri tonlar olsun istedik ondan dolayı da Edirne’yi tercih ettik. Tarihi dokusu da uygun olduğu için de bizim için güzel bir çalışma mekanı oldu. Daha rahat ve kolay çalışma ortamı olan bir il olduğu için Edirne’yi tercih ettik” şeklinde konuştu.

Filmin oyuncu kadrosundan bilgiler veren Işık, “Şarkıcı Doğuş, Kral FM’in efsanevi Dj’i Afrikalı Ali var, Yıldız Asyalı var, Selahattin Taşdöğen var, yine birbirinden değerli tiyatrocu arkadaşlarımız var, Teoman Gelmez isimli yeni bir karakterimiz var, kendisi oldukça başarılı bu yüzden onu da seçtik. Onun dışında yine Edirneli tiyatrocu arkadaşlardan faydalanmayı düşünüyoruz” dedi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!