HABERLER

Açıkhava, Açıkhava Olalı Böyle Konser Görmedi!

Güncelleme: 05.08.2014 12:27

cover

Kral FM ve Kral TV'nin medya sponsoru olduğu ‘Aşka Dair Şarkılar’ konsepti ile hayranlarının karşısına çıkan arabesk müziğinin en iyi dört temsilcisi Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Kutsi ve Hüsnü Şenlendirici Türk müzik tarihine geçecek bir konsere imza attılar.
Konserin başında tek başına sahneye çıkan Hüsnü Şenlendirici mükemmel performansı ile seyirciyi mest etti. Hayranlarının yoğun tezahüratları ve alkışları arasında klarnetini konuşturan Hüsnü Şenlendirici’nin ardından sahne alan Kutsi de seyircilerden yoğun ilgi gördü. Kutsi’den sonra Hakan Altun seyircilerle buluştu.

Hakan Altun sahne aldığında Açıkhava’da alkış tufanı yaşandı!
Hakan Altun sahne aldığında Açıkhava Sahnesi alkıştan adeta yıkıldı. İlk kez Harbiye Açıkhava’da konser veren Hakan Altun seyircinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Şanatçının her şarkısına 4.000 kişi hep bir ağızdan eşlik etti. Hakan Altun’un Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ni inlettiği konserde ailesi de sanatçıyı yalnız bırakmadı.

Cengiz Kurtoğlu’nun sahne çıkması ile adeta yer yerinden oynadı!
Son olarak Cengiz Kurtoğlu’nun sahneye çıkması ile birlikte Açıkhava Sahnesi’nde yer yerinden oynadı. Yoğun bir alkış tufanı arasında sahneyi gelen Cengiz Kurtoğlu geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi. Cengiz Kurtoğlu’nun her şarkıya girişi ile birlikte tüm Açıkhava Sahnesi 4.000 kişilik bir koroya dönüştü.

Uzun süre hafızalardan silinmeyecek konserde sanatçılar, 80’li, 90’lı ve 2000’li yılların şarkılarını seslendirerek hayranlarına benzersiz bir gece yaşattılar. Yoğun ilgi gören konserde, Kutsi geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Murat Göğebakan anısına sanatçının ‘Ay Yüzlüm’ adlı bir şarkısını okudu.

Hakan Altun'un videosunu izlemek için TIKLAYIN!!!

Hüsnü Şenlendirici'nin videosunu izlemek için TIKLAYIN!!!

Cengiz Kurtoğlu'nun videosunu izlemek için TIKLAYIN!!!

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!