HABERLER

32. Yılını Sahnede Kutladı!

Güncelleme: 11.04.2016 12:01

cover

Arabesk Müziğin efsanevi ismi Cengiz Kurtoğlu, Kral Medya sponsorluğunda,Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki ilk konserini önceki akşam verdi.

Hayranlarının yoğun tezahüratları ve alkışları arasında sahneye çıkan Kurtoğlu, geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Cengiz Kurtoğlu'nun her şarkıya girişi ile Bostancı Gösteri Merkezi 2500 kişilik bir koroya dönüştü.

Yıllarca Tarabya'da sevenleriyle buluşan Kurtoğlu, taverna atmosferini bu kez Bostancı'ya taşıdı ve doyumsuz bir konser ortaya çıktı. 

Sanat hayatının 32. yılını sevenleriyle sahnede kutlayan Cengiz Kurtoğlu, heyecanının hala ilk günkü gibi devam ettiğini ve her sahneye çıktığında aynı duyguları yaşadığını dinleyicileriyle paylaştı. "Bu üç günlük ya da iki haftalık bir kalb-i bütünlük değil, bu 32 yıllık bir birliktelik. Çok uzun yıllar geçti ve bu uzun yıllar içinde birbirimizi kalben destekledik ve karşılıklı sevgi ve saygımızı her daim koruduk. Bundan dolayı çok büyük bir mutluluk yaşıyorum. Demek ki beni gönüllerinizin bir köşesine koymuşsunuz. Bugün buraya gelerek de bu güzelliği bana gösterdiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum" diyerek duygularını dile getirdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!