HABERLER

2. Altın Bağlama Kültür Sanat Ödülleri Oylaması Başladı!

Güncelleme: 01.09.2014 14:16

cover

Neşet Ertaş 2. Altın Bağlama Kültür Sanat Ödülleri Bu yıl Kral FM sponsorluğunda halkın oylarıyla belirleniyor.

Neşet Ertaş'ın anısına bu yıl ikincisi düzenlenecek olan 'Neşet Ertaş Altın Bağlama Kültür-Sanat Ödülleri'nin sahipleri bu yıl Kral FM’in katkılarıyla halk oylamasıyla belirlenecek.

2012 yılında kaybettiğimiz Türk Halk ozanı ve Türk Halk Müziğinin ünlü ismi Neşet Ertaş'ın anısına bu yıl ikincisi düzenlenecek olan 'Neşet Ertaş 2.Altın Bağlama Kültür-Sanat Ödülleri'nin sahiplerini bu yıl Kral FM’in katkılarıyla halk oylamasıyla belirlenecek.

Geçtiğimiz yıl, Neşet Ertaş'ın ölümünün birinci yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı ve sahnede sanatçılarla birlikte merhum sanatçının 'Gönül Dağı' türküsünü söylediği 'Neşet Ertaş Altın Bağlama Kültür-Sanat Ödülleri'nin bu yıl ikincisinde hak sahipleri, halk oylaması ile belirlenecek.

13 Eylül’e kadar ön eleme sonrasına kalacak 'Neşet Ertaş 2.Altın Bağlama Kültür-Sanat Ödülleri'nin adayları belirlemek için hemen kralfm.com.tr  adresine girebilir ve oylar verilebilir.

25 Eylül Perşembe günü Kral TV ve Kral FM ‘den canlı yayınla gerçekleştirilecek 'Neşet Ertaş 2.Altın Bağlama Kültür-Sanat Ödülleri' l töreninde 5 kategorideki ödüller sahiplerini bulacak.

OYLAMAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Sinan Özen'den Özbekistan'da Klip!
  cover
  Mustafa Topaloğlu Yoğun Bakıma Alındı!
  cover
  Neşet Ertaş'ı Saygı Sevgi Ve Özlemle Anıyoruz...
  cover
  Zeki Müren Ölümünün 22. Yılında Anılıyor!
  cover
  Koray Avcı'ya İzmirlilerden Büyük İlgi