HABERLER

Sıla'dan İzmir'e Muhteşem Veda!

Güncelleme: 09.10.2018 12:05

cover

Sıla, Kerki ve Solfej’in düzenlediği ‘’Güz konserleri’’ kapsamında önceki gün İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı.

Ünlü sanatçı konser alanını saatler öncesinden dolduran binlerce müzikseverleri ‘’Hoş Geldiniz…Bu sonbahar gecesinde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ederim.‘’sözleriyle selamlayan Sıla, performansı ile hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir konsere imza attı. Konser sırasında bir hayranının ‘’Aşksın sen Sıla’’ şeklindeki haykırışına ‘’Asıl aşk sizlersiniz. Sizler varsanız bizde varız. Sanata ve sanatçıya değer veren herkesin önünde saygı ile eğiliyorum.’’ diyerek cevap başarılı sanatçı,
Birbirinden şık sahne kıyafetleri ile yıl boyunca sahnesinde moda rüzgarları estiren Sıla, bir kez daha geleneği bozmayarak iki bölümden oluşan konserinde sahneye iki farklı kıyafetle çıktı. Konser sonlarına doğru hareketli şarkılarını seslendirerek çoşkuyu ikiye katlayan başarılı sanatçı, iki saatin ardından sahneden alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde indi.

Öte yandan gecede ünlü sanatçıyı, annesi Ömür Gençoğlu ve Babası Şükrü Gençoğlu yalnız bırakmadı.
Kerki ve Solfej'in düzenlediği ''Güz Konserleri'' kapsamında turnesine devam edecek olan Sıla, 17 Ekim’de Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda Bursalı sevenleriyle buluşacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Gökhan Tepe ile Romantik Gece!
  cover
  Melek Mosso'dan Yeni Single!
  cover
  Sevcan Kadına Şiddete Dur Diyor!
  cover
  Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu
  cover
  Pihani'den Yeni Albüm "Yollar Bizi Bekler"