HABERLER

Şebnem Ferah Yeni Klibini Küllerinden'e Çekti

Güncelleme: 28.05.2018 11:41

cover

Şebnem Ferah, 12 Nisan’da yayınlanan “Parmak İzi ”albümünün ilk video klibini ”Küllerinden” şarkısına çekti.
 

“Parmak İzi” albümünün yayınlandığı ilk günden itibaren hayranları tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan, “Küllerinden” şarkısına Şebnem Ferah’ta kayıtsız kalmayarak kliplendirdi.
"Albüm çıkar çıkmaz konserler başladığı için klip çekmeye fırsatımız olmamıştı, geçtiğimiz günlerde çektik. Şimdi gönül rahatlığıyla dinlenebilirim” mesajıyla birlikte klipten bir kareyi sosyal medya hesaplarında paylaşan Ferah, daha önce bir çok video klibinin yönetmen koltuğunda oturan Ömer Faruk Sorak ile “Küllerinden” klibinde de birlikte çalıştı.

Albümde yer alan 9 şarkının düzenlemesi Şebnem Ferah, Ozan Tügen ve Tarkan Gözübüyük imzası taşırken, “Kıramazsın” şarkısının düzenlemesi ise Şebnem Ferah ve Demir Demirkan’a ait.Albümün mixleri Murat Bulut, masteringi ise Evren Göknar tarafından Los Angeles Capitol stüdyolarında yapıldı.

Parmak İzi’nin kayıtlarında, akustik gitarları da çalan Şebnem Ferah’a müzisyen  arkadaşları Ozan Tügen (klavyeler), Kerem Özyeğen (gitar), Buket Doran (bas gitar), Aykan İlkan (davul), Metin Türkcan (gitar), Tarkan Gözübüyük (gitar, bas gitar), Demir Demirkan (gitar, akustik gitar) eşlik etti.


Şebnem Ferah
Parmak İzi (2018,Nisan)

1.   Şarkılar Yalan Söylemez
2.  Başka Bir Yol Var
3.  Koridor
4.  Küllerinden
5.  Vicdan
6.  Son Tango
7.  Parmak İzi
8.  Sözde Namus
9.  Kıramazsın
10. Koyu

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Heyecanlandıran Paylaşım!
  cover
  Aslı Gökyokuş Eskişehir’de Hayranlarıyla Buluşuyor!
  cover
  Mabel Matiz; 'Bugüne Kadarki En Dokunaklı Eserim'
  cover
  Galip Kayıhan Albüm ile Müzik Dünyasına 'Veda Etti'
  cover
  Kenan Doğulu’yu hiç Böyle Dinlemedin!