HABERLER

"Olimpiyatlara Hazırlanır Gibi Hazırlanıyorum..."

Güncelleme: 26.02.2018 10:29

cover

Hande Yener geçtiğimiz akşam Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda, Mall of İstanbul'da bulunan MOİ Sahne’de sevenleriyle buluştu.

Hande Yener konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yener, hazırlığı süren yurt dışı single projeleriyle alakalı soruya ‘Kayıtlar bitti. Mayıs ayında klip çekiyoruz, Haziran ayında da çıkıyoruz. İki proje var. Biri solo okuduğum biri de Faydee ile düet yaptığımız bir şarkı. İkisi de aynı zamanlarda çıkacak. Ülkemize yurtdışında tatlı bir gurur yaşatmak istiyorum ve bunun için çok çalışıyorum. Olimpiyatlara hazırlanır gibi hazırlanıyorum’ şeklinde cevap verdi.

Sanatçı, basın mensuplarının ‘Nişanlınız Ümit Cem Şenol ile kısa süreli bir ayrılık yaşadınız. Bu durumun yaz aylarında yapmayı planladığınız nikah tarihine bir etkisi oldu mu?’ sorusunu ‘Tarihi etkilemedi zaten ilişkilerde sıkıntı yoksa sıkıntı vardır. Ufak tefek şeyler olacak. Bunlar da çözülmeyecek şeyler değildi. İş hayatım, aşk hayatım ve enerjim hepsi yüzde yüz’ diyerek cevapladı.

MOİ Sahne konserine yedi kişilik dans ekibiyle hızlı bir giriş yapan sanatçı popüler şarkıları ve dans şovları ile salonu dolduran sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Ankara'da MFÖ Coşkusu!
  cover
  Zerrin Özer'den Turne Sürprizi!
  cover
  Ümit Besen ile Pamela'dan Elektro Dans!
  cover
  Yaşar Tren Garında Klip Çekti!
  cover
  Funda'dan İddialı Geri Dönüş!