HABERLER

Merve Özbey Yeni Hit Şarkısına Klip Çekti!

Güncelleme: 14.12.2015 16:00

cover

Son günlerin çok konuşulan pop şarkıcısı Merve Özbey, ikinci klibini Topsuz Tüfeksiz parçasına çekti. 2016 yılına damgasını vuracak hitler arasına girmesi beklenen şarkının klibi de en az kendisi kadar çok konuşulacak.

Yaş Hikayesi albümünün aynı isimli çıkış şarkısıyla dillere pelesenk olan Merve Özbey, albümün ikinci klibini ‘Topsuz Tüfeksiz’ şarkısına çekti. Tek başına kamera karşısına geçen güzel şarkıcıya yönetmeni Oya Özgey Koçak büyük bir sürpriz yaparak çok mutlu etti.

Dünya starlarının sahne performanslarında kullandığı, Dolce&Gabanna marka kulaklığı  Paris’ten siparişle klip için özel olarak getirtti. Üzerinde inci, altın, kristal gibi farklı taşların yer aldığı kırmızı renkli özel kulaklık, Türkiye’de sadece Merve Özbey tarafından kullanıldı. Klipte 5 farklı kostüm giyen Özbey'in styling'i  Hande Can Yüce ve Özgey Koçak  işbirliğinde gerçekleşti.

Sözlerini Deniz Erten’in  yazdığı, beste ve düzenlemesini Erdem Kınay’ın yaptığı Topsuz Tüfeksiz şarkısının klip prodüksiyonu C1 Medya tarafından gerçekleşti. Midas Stüdyoları'nda çekilen klipte 20 kişilik profesyonel bir ekip titizlikle çalıştı.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  Yeni Stili Kız Kardeşine Emanet!
  cover
  Tarkan'dan Kızına Duygusal Mesaj!
  cover
  Selda Bağcan'dan Aleyna Tilki'ye Mesaj Var!
  cover
  Yeni Stiliyle İlk Kez Sahnede!