HABERLER

"Hiç Yaşlanmıyoruz, Hep Çocuk Gibiyiz"

Güncelleme: 30.04.2018 10:25

cover

maNga, yeni maxi single'ları maNgaX'in lansman konserini gerçekleştirdi.

maNga, geçtiğimiz hafta yayınladıkları maNgaX isimli maxi single'larında bulunan Gel, Yad Eller, 1000 Parça isimli 3 şarkıyı canlı canlı ilk defa seslendirdi. maNgaX'te bulunan 1000 Parça şarkısında rap müziğin güçlü isimlerinden Tankurt Manas, Kamufle, Joker, Fate Fat ve Dj Hırs'la düet yapan maNga, seyircisine sürpriz yaparak sanatçıları sahneye davet etti ve hep birlikte 1000 Parça şarkısını seslendirdiler.

'' Hiç yaşlanmıyoruz, hep çocuk gibiyiz. ''

İlk defa lansman konseri veren grup gece ile ilgili duygularını : '' 4 senedir bir çok şarkı biriktirdik. Şarkıları albümü tamamlamak için bekletiyoruz. Single çok çıkartan bir grup değiliz. Bu yeni şarkılarda aslında albüme gidecekken ısrar üzerine, hem de daha fazla dinleyiciyi bekletmemek adına çıkarmak istedik. Yaklaşık 40 şarkının arasından 15 şarkı seçtik ve 7 aydır albüm için üzerinde çalışıyoruz. Bu üç şarkı albümün habercisi. Sonbaharda beşinci albümümüz çıkacak. Ayrıca Spa geri döndü. Sahnelerde Spa ile ilgili özel tasarımlarımız ve sürprizlerimiz olacak. Bu gece bizimle olduğunuz ve bu geceyi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Biz hiç yaşlanmıyoruz, hep çocuk gibiyiz. Özgür bir şekilde müzik yapmaya çalışıyoruz. '' şeklinde paylaştı.

maNga, lansman konserinin hemen ardından Avrupa turnesine çıkarak Stuttgart'ta, Köln'de ve Zurih'te hayranları ile buluştu.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Zerrin Özer'den Turne Sürprizi!
  cover
  Ümit Besen ile Pamela'dan Elektro Dans!
  cover
  Yaşar Tren Garında Klip Çekti!
  cover
  Funda'dan İddialı Geri Dönüş!
  cover
  Sertab Erener'den Yeni Single!