HABERLER

Gökhan Türkmen'den "Taş" Gibi Klip!

Güncelleme: 21.05.2015 15:02

cover

Yayınladığı her şarkısı uzun süre listelerde 1 numara olan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen "En Baştan" albümünün 5.video klibini, sözü Ahmet Faik Dökmeci’ ye, düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan "Taş"isimli şarkısına çekti.

"En Baştan" isimli albümüne çektiği "Çatı Katı" klibi 40 milyon, ‘Sen İstanbulsun’ klibi 23 milyon izleyici sayısına ulaşan Gökhan Türkmen, yine çok ses getirecek bir çalışmayla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

"Taş"ın video klibi son 5 klibinde birlikte çalıştığı, aynı zamanda yakın arkadaşı olan Murat Joker yönetmenliğinde ,Varol Şahin’in görüntü yönetmenliğinde İstanbul Tem stüdyolarında bir gün’de çekildi. Set fotoğrafları İlker Şeref imzası taşıyor. 

‘BU PARTİ ÇOK KONUŞULACAK’

Video klip’te 70’ler ve 80’ler’in disko eğlencesi anlatılırken, Gökhan Türkmen’in stil danışmanı İlknur Aykanat  tarafından o dönemlere ait kostüm, dekor ve aksesuarlarla renklenen klip son dönemin en eğlenceli kliplerinden biri olmaya aday.

Gökhan Türkmen’e klip çekimlerinde profesyonel dansçılar ve ekip arkadaşları da eşlik etti. Sanatçı çekim boyunca sempatik tavırları ve kendine has dans figürleri ile eğlenceli saatler geçirdi.
"Taş" video klibi GTR müzik etiketiyle İLK KEZ Kral POP TV'deyayınlandı!

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  Yeni Stili Kız Kardeşine Emanet!
  cover
  Tarkan'dan Kızına Duygusal Mesaj!
  cover
  Selda Bağcan'dan Aleyna Tilki'ye Mesaj Var!
  cover
  Yeni Stiliyle İlk Kez Sahnede!