HABERLER

Emre Kaya Kral POP TV TOP 20'de 1 Numara!

Güncelleme: 03.12.2015 17:45

cover

Kral POP TV TOP 20 Listesi!

Geçtiğimiz hafta Kral POP TV TOP 20 listesinde "Ben Olsaydım" isimli şarkısıyla 1 numarada olan Mustafa Sandal "Zirvedekiler" listesine yükselirken; TOP 20 listesinde bu hafta 1 numaranın sahibi ise Emre Kaya oldu. Emre Kaya "Yapboz" isimli şarkısıyla listemizde 2 basamak yükselerek 1 numarada yer aldı.

Gülşen "Dan Dan" isimli şarkısıyla Kral POP TV TOP 20 listesinde bu hafta da zirvenin ortak oldu. Berkay "Sen Varsın" isimli şarkısıyla listemizde 3 numarada yer aldı.

Mustafa Ceceli "Islak İmza" isimli şarkısıyla listemizde bir basamak yükselerek 4 numarada yer alırken; "Kalbimi Koydum" isimli şarkılarıyla Gülben Ergen feat. Bora Duran bu hafta 5 numarada yer aldı.

Koray Avcı "Sen" isimli şarkısıyla Kral POP TV TOP 20 listesine 10 numaradan giriş yaptı. Listemize yeni giriş yapan bir diğer isim ise Model oldu. Model, "Sarı Kurdeleler" isimli şarkılarıyla listemize 18 numaradan yeni giriş yaptılar. Bengü ise Kral POP TV TOP 20 listesine "Kapıda Yalnızlık" isimli şarkısıyla 19 numaradan giriş yaptı.

Kral POP TV TOP 20 Listesi için TIKLAYIN!!!

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Burak Yılmaz’dan Yeni Maxi Single!
  cover
  gripin ile Konserlere Devam!
  cover
  Inna'nın Harbiye Çıkarması!
  cover
  Gizem Gülşen Şahin (GG), İlk Single’ını Yayınladı!
  cover
  ‘La Casa De Papel Bayramı’