HABERLER

"Sen Kiminle Dans Ediyorsun" Sinemalarda!

Güncelleme: 17.11.2017 14:04

cover

Bana Masal Anlatma ve Kara Bela’dan sonra Burak Aksak’tan yepyeni bir film. Küçük insanların samimi hikayelerini ve başarı mücadelesini anlatan Sen Kiminle Dans Ediyorsun’ da kahkaha, dans ve dostluk bir araya geliyor. Bugün (17 Kasım) BKM yapımcılığında, Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda vizyona giren Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Çabalar’ın başrollerde olduğu yapım, aşkın dansını perdeye taşıyor.

‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun’ filminin tamamı İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleri beş hafta sürdü. ‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun?’ aynı zamanda Sana Bir Sır Vereceğim, Çilek Kokusu ve No: 309’la hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir’in ilk sinema filmi olma özelliğini taşıyor. Ayrıca sinemaseverlerin özlediği oyuncu Binnur Kaya, bu filmle dört yıl sonra beyazperdeye muhteşem bir dönüş yapacak. Yapımda ayrıca Nergis Öztürk ve Berat Yenilmez de çok konuşulacak performanslarıyla yer alıyor

Filmde bunalım yaşayan Aysel (Demet Özdemir) ve psikiyatrist olmaya çalışan Selim’in, (Uraz Kaygılaroğlu) mahallede yaşayan ve dans hocası olmaya çalışan emekli beden öğretmeni Şengül ile (Binnur Kaya) yollarını kesiştiren kaderin, onlara hayatta gerçek başarının bir hayalin peşinden gitmek olduğunu öğretmesi anlatılıyor. Filmin dağıtımcılığını ise Mars Dağıtım üstleniyor.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  İrem Derici'den Yeni Klip!
  cover
  Deniz Seki; 'Uzun Hikaye' Hayatımın Özeti!
  cover
  Mabel Matiz Viyana'yı Fethetti!
  cover
  Rubato ile Başka Şarkı; Simge!