HABERLER

Kutsi, 4 Yıl Aradan Sonra 'Mavi' ile Dönüyor!

Güncelleme: 10.07.2017 09:22

cover

Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Kutsi, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor.

Albümsüz geçen bu uzun süre içerisinde oyunculukta gösterdiği başarısını ‘Mavi’ ismini verdiği albümü ile taçlandırıyor.

Uzun zamandır büyük bir titizlik ve heyecanla hazırlanan albümde Kutsi’nin kendi söz ve bestelerinin yanı sıra Yıldız Tilbe, Altan Çetin, Mert Ekren, İrfan Özata, Yazgın Kaçak, Murat Güneş ve Murat Poyraz gibi müzik dünyasının önemli isimlerinin imzası yer alıyor.

Birbirinden iddialı 14 şarkının yer aldığı albümde ilk olarak sözü ve müziği Altan Çetin imzalı ‘Yapma Dedim Sana’ şarkısı dinleyiciyle buluşuyor.

Albümde 8 şarkının sözü ve müziği Kutsi imzası taşırken, şarkıların çoğunda gitarlar yine sanatçının kendisi tarafından icra edildi.

Müzikseverlerin sabırsızlıkla beklediği albümde hızlı ve tempolu şarkıların yanı sıra Kutsi ile özdeşleşen ve dinleyicilerin kalbine dokunan parçalar da yer almakta.

Klasikleşmiş Kutsi şarkılarının tadını taşıyan eserlerin yer aldığı ‘Mavi’ albümü Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde bugün itibariyle müzik marketlerdeki yerini aldı.


BREZİLYA’LI PARTNER

İmaj fotoğrafları için Selda Başkaya’nın objektifine poz veren Kutsi’nin fotoğraf çekimleri Ömerli Binicilik Kulübü’nde gerçekleşti. Albümün ilk video klibi ise ‘Yapma Dedim Sana’ şarkısına geldi. Tülay İbak yönetmenliğinde Maslak Film Sokağı Stüdyoları’nda çekilen video klipte Kutsi’ye Brezilya’lı model Izaeli eşlik etti.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  "Kara Sevda" Dizisi Bir İlki Gerçekleştirdi!
  cover
  Rubato ile "Başka Şarkı"nın Konuğu Mehmet Erdem!
  cover
  Ece Seçkin "Sayın Seyirciler" İle Ödül Aldı!
  cover
  Sıla Sevgisi Yağmur Dinlemedi!
  cover
  Amerikan Müzik Ödülleri Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Buldu!