HABERLER

Gökhan Türkmen: "Çocuk Ruhumu Kaybetmeden Baba Olmak İstedim"

Güncelleme: 04.07.2017 15:34

cover

Gökhan Türkmen, Anne Bebek dergisi Temmuz sayısına kızları; Nil Rona ve Leyla Ada ile Şahver Koçulu'nun objektifine poz verdi.

'' Farklı bir yol ikinci çocuk. ''

Kızları Nil Rona ve Leyda Ada'nın aralarındaki yaş farkının az olması ile ilgili : '' Birinci çocuk, anne baba etrafında, sadece onunla ilgilenildiğini görerek büyüyor. İkinci çocukta evde bir bebek var onu görüyor. Anne babasının kendisinin dışında başka birisiyle daha ilgilendiğini görüyor. Bu yüzden farklı bir yol ikinci çocuk. '' şeklinde cevap veren Türkmen, ablasının ve erken yaşta çalışmaya başlamasının olgunlaşmasında etkisi olduğunu söylüyor.


'' Sevdiğim iş için yirmi yıl çalıştım. ''

Başarılı sanatçı: '' Sevdiğimiz işi yaparak büyümüşüz. Çok şanslıyız ama etrafımızdaki insanlara da şunu dedirtmem: “Oh valla ne güzel iş yapıyorsunuz. Hem para kazanıyorsun hem de sevdiğin işi yapıyorsun.” E o zaman sen de sevdiğin işi seç, yap. Ben sevdiğim işi bir anda yapmaya başlamadım ki sevdiğim iş için yirmi yıl çabaladım. '' sözleri ile bu noktaya gelebilmek için çok çalıştığını da dile getirdi.

“Evlenip çocuk yapalım mı?”

Gökhan Türkmen eşi Sinem Türkmen'e  “Evlenip çocuk yapalım mı?”  diyerek evlenme teklifini uzun bir aradan sonra bir araya geldiğinde teklif etti . ''Sonrasında bunun bir Ritüel olmasından dolayı yapmam gereken evlilik teklifini de bir fotoğraf çekimi sırasında yaptım. Benim üzerimde damatlık, Sinem’in üzerinde de gelinlik vardı. Ben de o sırada evlenme teklifimi etmiştim. '' diyerek evlilik teklifi anısını dile getirdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  "Kara Sevda" Dizisi Bir İlki Gerçekleştirdi!
  cover
  Rubato ile "Başka Şarkı"nın Konuğu Mehmet Erdem!
  cover
  Ece Seçkin "Sayın Seyirciler" İle Ödül Aldı!
  cover
  Sıla Sevgisi Yağmur Dinlemedi!
  cover
  Amerikan Müzik Ödülleri Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Buldu!