HABERLER

Didem & Mehmet Akbay'ın Özel Daveti Sanatçı Dostlarının Katılımıyla Gerçekleşti!

Güncelleme: 05.01.2018 09:59

cover

Kral Grubu Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay ve eşi Didem Akbay önceki gece verdikleri partiyle eğlence dünyasını buluşturdu.

Geçen sene 3 Ocak tarihinde evlenen fakat Reina’da yaşanan terör saldırısı sebebiyle düğünlerini iptal eden çift, önceki gece Le Meridien Otel’de bir evlilik kutlaması gerçekleştirdi.

Aralarında Orhan Gencebay, Demet Akalın, Funda Arar-Febyo Taşel, Oktay Kaynarca, Ronit Gülcan-Cem Hakkı, Levent Kızıl, Erman Yerdelen, Ömer Özgüner, Ercan Saatçi, Işın Karaca, Kubat, Gülben Ergen, Seren Serengil, İrem Derici, Cansu Kurtcu-Fettah Can, Nazlı Çelik, Tuvana Türkay, Berkay, Edis, Aynur Aydın, Polat Yağcı, Samsun Demir, Bülent Seyhan, Deniz Erdem, Cengiz Erdem, Hasan Saltık, Serkan Kaya, Emre Aydın, Ece Erken, Ümit Besen, İsmail Altunsaray, Kutsi, Liner, Alişan gibi isimlerin bulunduğu davetliler Rubato’nun keyifli performansıyla eğlendiler.

 

ORHAN BABA SAHNEDE!

Ünlü isimler bir bir sahneye çıkıp şarkılar söylerken gecenin en önemli anlarından birine ise Orhan Gencebay imza attı. Manevi oğlum dediği Mehmet Akbay için bağlamasını eline alan Orhan Baba, yıllar sonra ilk kez canlı performans sergiledi. Gencebay’ın bağlama performansı sorasında, ünlüler de sahneye akın etti. Batsın Bu Dünya dev bir koroyla söylendi.

 

 

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Bu Kulübün Eşi Benzeri Yok!
  cover
  İntizar’dan Şarkı Aldı!
  cover
  Erol Evgin'den Eğitime Destek!
  cover
  Chloe Loughnan O Anları Anlattı!
  cover
  22 Yıl Sonra Yeniden Kıbrıs'ta Sahnede!