HABERLER

Yılın En İyi Müzik Kanalı Kral POP TV!

Güncelleme: 20.01.2016 12:04

cover

'Çekmeköy 2023 1. Sosyal Farkındalık Ödül Töreni'nde, sanat ve medya dünyasının EN'lerine ödülleri takdim edildi.

Çekmeköy Belediyesi’nin aylık olarak yayımladığı Çekmeköy 2023 Dergisi’nin 1’inci Sosyal Farkındalık Ödülleri sahiplerini buldu. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliği yaptığı gecede, sanat ve medya dünyasının sevilen isimleri bir araya geldi.

Çekmeköy 2023 1. Sosyal Farkındalık Ödül Töreni’nde, Yılın En İyi Müzik Kanalı Kral POP TV oldu ve Kral Grubu Genel Koordinatörü Mehmet Akbay ödülü Orhan Gencebay'dan aldı. Ayrıca Yılın En İyi Radyo Programcısı Kral FM'den Afrikalı Ali oldu.

Çekmeköy 2023 1. Sosyal Farkındalık Ödül Töreni’nde, alanlarında sosyal farkındalık yaratmak için çaba gösteren 21 kişiye ödül verildi. Gecede Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Şansal Büyüka’ya Yaşam Boyu Onur Ödülü verildi. En İyi Sosyal Proje dalında “Çocuklar Gülsün Diye” projesi ile Gülben Ergen ödüle layık görülürken, En iyi haber spikeri dalında Cem Öğretir ödül aldı.

"SOSYAL FARKINDALIKLARIN ARTMASI GEREKİYOR"
Yaşam Boyu Onur ödülüne layık görülen Ünlü Sanatçı Hülya Koçyiğit, sosyal farkındalık alanında ödül almaktan olayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Koçyiğit, “Özellikle yaşamın her alanının da herkesin sosyal farkındalıkların artması gerekiyor. Bu nedenle bu düşünce için belediye başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

“SOSYAL FARKINDALIK OLUŞTURMAK İSTEDİK"
Ödül töreninin sosyal farkındalık ortaya koymak amacıyla düzenlendiğini belirten Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, "Bir yıl önce çıkarırken bu dergiyi aslında böyle bir hedefi yoktu. Çok güzel tepkiler aldık. Bu derginin birinci yılında da güzel bir sosyal farkındalık olsun istedik. Medya kuruluşu olmamamıza rağmen böylesine güzel bir dergiyi çıkarmış olmanın farkındalığı ile buradayız. Bu dergide bizlere röportaj vermiş, değerli sanatçılarımızla vatandaşlarımızı buluşturalım dedik. Birinci yıl dönümü olması sebebi ile de bir ödül töreni organize ettik” şeklinde konuştu.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!