HABERLER

Yıldızlı Geceler'de Muhteşem Düetler!

Güncelleme: 04.07.2015 18:11

cover

Pera Event organizasyonuyla , yerli ve yabancı bir çok ünlü ismi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde buluşturacak olan Turkcell Yıldızlı Geceler’e bu yıl, muhteşem düetler damgasını vuracak.

Yunan Müzisyen Maria Farantouri & Alexandros Karozas, Ferhat Göçer & Anjelika Akbar, Aşka Dair Şarkılar, Bülent Ortaçgil & Birsen Tezer & Hüsnü Arkan ve Halil Sezai & Yasmin Levy konserleri müzikseverlere unutulmaz saatler yaşatacak.

Yıldızlı Geceler’de birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı sürprizlerle dolu program, her yaz olduğu gibi, bu yaz da müzikseverleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne çekecek. Yerli ve yabancı 25’i aşkın sanatçıyı ağırlayacak olan etkinliğe, bu yıl, düetler damgasını vuracak.

Muhteşem düetlerde, 2 Ağustos Pazar akşamı, Yunan müzisyen Maria Farantouri, efsane müzik adamı Mikis Theodorakis’in 90. yaşına ithafen hazırladığı tribute konserinde,  sahnesinde Alexandros Karozas’ı ağırlayacak.

Romantik şarkıların usta sanatçısı Ferhat Göçer,  “Anadolu Aryaları” adlı konseriyle 5 Ağustos Çarşamba akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak.    

Anjelika Akbar’ın konuk sanatçı olarak katılacağı konserde, ikili, birbirinden güzel şarkıları birlikte seslendirecekler.

8 Ağustos Aşka Dair Şarkılar   Geçtiğimiz yıl bir ilke imza atarak bir araya gelen ve yoğun istek üzerine bir kez daha 8 Ağustos Cumartesi akşamı,  aynı sahnede buluşacak olan Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Kutsi ve Hüsnü Şenlendirici ile “Aşka Dair Şarkılar” yine çok ses getirecek. 4 dev isim, Harbiye’ye özel yepyeni şarkılar seslendirecek.

10 Ağusos Pazartesi akşamı ise Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez  buluşan Bülent Ortaçgil, Birsen Tezer ve Hüsnü Arkan konuklara tam bir  müzik ziyafeti yaşatacak.

Yıldızlı Geceler’in son muhteşem düetinde ise, etkileyici şarkı sözleri ve kendine has yorumu ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Halil Sezai ile Flamenko dünyasının tutkusunu, Türk müziğinin duygusal ve hisli havası ile  tamamlayan büyüleyici ses Yasmin Levy sürpriz repertuarları ve müziklerini birleştirerek, 12 Ağustos Çarşamba akşamını unutulmaz bir atmosfere dönüştürecek.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!
  cover
  Bülent Ersoy Yurtdışı Turnesine Çıkıyor!
  cover
  Bedia Akartürk Hastaneye Kaldırıldı!