HABERLER

Yalın Yine Rekor Kırdı!

Güncelleme: 13.05.2015 11:25

cover

Yalının, Cornetto için yazıp söylediği şarkı 30 milyon kez dinlendi!

Bu yıl aşkta cesur olan kazanır diyen Cornetto, Yalın ile işbirliğine devam ediyor. Proje kapsamında Yalın'ın yazıp seslendirdiği yeni hiti Benimki şarkısını gençler çok sevdi.

Yayınlandığı tüm sosyal medya platformlarında büyük ilgi gören şarkı ilk 2 günde 6.5 milyon, ilk 3 günde 10 milyon, toplamda 30 milyon kez izlendi.
Gençlerin favori markası Cornetto ve ünlü şarkıcı Yalın işbirliği, büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yalın tarafından yazılıp seslendirilen bu yazın hiti Benimki adlı şarkıya yayınlanmaya başladığı andan itibaren tüm sosyal medya platformlarında gösterilen ilgi giderek büyüyor. Şarkının video klibi ilk 2 günde 6.5 milyon, ilk 3 günde 10 milyon, toplamda 30 milyon kez izlendi.

Cornettonun aşkta cesur olan kazanır temalı iletişim çalışmalarına aşk şarkısı Benimki ile eşlik eden Yalın, sosyal medya sitelerinde her gün daha fazla takipçi toplamaya devam ediyor. Şarkıyla birlikte yayınlanan #aşktacesurolan başlığı 15 bin tweet alırken, Facebook'ta da 9.5 milyon kişiye erişim sağlandı. Şarkı, Mashable'da da en çok paylaşılan viral videolar arasında birinci oldu.
Bu yazın aşk şarkısı Benimki, mevcut durumda bugüne kadar yayınlananlar arasında en çok izlenen klip olma özelliği taşıyor. Benimki nin şu ana kadarki performansı ile tüm zamanların en hızlı yükselen şarkı olduğu tahmin ediliyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!