HABERLER

Wesley Sneijder İle Yolanthe Cabau'nun İkiz Bebek Heyecanı!

Güncelleme: 23.02.2015 09:57

cover

Hollanda Milli Takımı ve Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder ile eşi Yolanthe Cabau'yu bebek heyecanı sardı. Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, doğal yollardan hamile kalamayınca tüp bebek tedavisine başvurmuştu.İki denemesi de başarısız olan Yolanthe Cabau'dan müjdeli haber geldi!

Galatasaray'ın ve Hollanda Milli Takımı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder ile eşi Yolanthe Cabau'yu bebek heyecanı sardı.

4 HAFTALIK HAMİLE

Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, doğal yollardan hamile kalamayınca tüp bebek tedavisine başvurmuştu. İki denemesi de başarısız olan Cabau'dan müjdeli haber geldi! 4 haftalık hamile olan Yolanthe, haberi alır almaz eşine haber verdi.

SNEIJDER'İN ESKİ EŞİNDEN BİR OĞLU VAR

Çift, bu mutlu haber üzerine kutlama yaptı. Wesley Sneijder'in 2009 yılında sona eren ilk evliliğinden Jessey adında bir oğlu bulunuyor.

"ANNELİĞE HAZIRIM" DEMİŞTİ

Wesley Sneijder ile 2010 yılında evlenen Yolanthe Cabau, geçtiğimiz yıl bir dergiye verdiği röportajda anneliğe hazır olduğunu söylemiş, "Her an hamile kalabilirim. Artık kendimi bunun için hazır hissediyorum. Ancak çocuğumun Türkiye'de doğmasını istiyorum" demişti.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!