HABERLER

Ünlü İsimlerden ‘Kahramanım Sensin’ Projesine Destek

Güncelleme: 25.08.2015 17:01

cover

Göksel, Suzan Kardeş, Moğollar, Yeni Türkü ve Vega'nın şarkı sözleriyle destek verdiği ‘Kahramanım Sensin’ projesi günden güne büyüyor. Projeye destek veren sanatçılar verdikleri konserlerde de bu projeye dikkat çekip hayranlarından sık sık destek istiyor.

Geçtiğimiz günlerde Bodrum Gümüşlük’te konser veren  Yeni Türkü, Moğollar ve Suzan Kardeş “Kahramanım Sensin" projesine destek çağrısında bulundular. Proje kapsamında satışa sunulan ürünler ile sahneye çıkan Moğollar grubu hayranlarına projeyi; "Biz, çocuklar için önemli şarkılarımızdan küçük notları göğsümüzde taşıyoruz. Sizler de ürünlerden satın alarak çocukların kahramanı olabilirsiniz." sözleriyle anlattı. Sanatçıların şarkı sözlerininde üzerlerinde yer aldığı ürünler kahramanimsensin.com sitesi üzerinden satışa sunuluyor. Satılan ürünlerden elde edilen gelir ise Korunmaya Muhtaç Çocuklar (KORUNCUK) Vakfı’na aktarılıyor.

Göksel, Suzan Kardeş, Moğollar, Yeni Türkü ve Vega'nın şarkı sözleriyle destek verdiği projedeki ürünler ve önümüzdeki günlerde farklı sanatçıların da dahil edileceği proje ile yılda en az 60 çocuğun ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Orhan Gencebay Hastaneye Kaldırıldı!
  cover
  Gülnur Gökçe Köklerine Geri Döndü!
  cover
  Despina Vandi ile Kapanış!
  cover
  Serkan Çağrı, Buika'ya Eşlik Etti!
  cover
  Özcan Deniz'in Yeğen Sevinci!