HABERLER

Uludağ'dan Berkay Geçti!

Güncelleme: 10.02.2015 16:51

cover

Binlerce üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşen kış aylarının en büyük etkinliği Whitefest 2015, önceki gün sahnesinde Berkayı ağırladı.

Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali olan Whitefest için yapılan anketlerde öğrencilerin sahnede görmeyi en çok istediği isimler arasında seçilen Berkay; sahnede kendisini izlemeye gelen gençlerle birlikte coştu, coşturdu.

Geçtiğimiz sene rekor katılımcı sayısına ulaşan Whitefest 2015 dün gece sahnesinde Aşk Melekleri adını verdiği albümü ile bir çok ödülü toplayan Berkay ı ağırladı. 8.000 öğrenci üzerinde yapılan "Whitefest sahnesinde kimi görmek istersiniz" anketinde en çok oyu alan Berkay, sahne performansıyla bu beğeninin karşılığını verdi.

Taburcu, Lolita, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli, İnanrım ve Gel Gel gibi sevilen şarkılarını ard arda söyleyen ünlü şarkıcı daha sonra arabesk şarkılara geçti. Beni Benden Alırsan, Hani Bekleyecektin, Kaç Kadeh Kırıldı, Nasip Değilmiş  gibi şarkılarını salonu dolduran gençlerle bir ağızdan söyleyen Berkayın konseri sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Konser sonrasında iki gün Uludağda tatil yapacağını söyleyen Berkay; sahne öncesi basın mensuplarıyla sohbet etti. Gençlerle birlikte olmaktan çok mutlu olduğunu ileten Berkay Uludağ da olmak üniversitelilerle beraber olmak çok keyifli. Bu yıl vereceğimiz üniversite konserlerinin başlangıcı ve provası Whitefest. Her sanatçı için Whitefestte sahneye çıkmak çok önemli çünkü en büyük gençlik festivali ve gençlerle buluşma noktamız dedi.
Hakan Altun dostum değil

Berkayın Kral Pop Radyo Medya Sponsorluğunda gerçekleşen Whitefest 2015 konserini izleyenler arasında Hakan Altun ve Nihat Odabaşı da vardı. Bir ara sahneye davet ettiği Hakan Altun için Hakan Altun benim dostum değildir. Kendisi benim abim olur. Benim kalbimde yeri özeldir. diyerek kendisine sevgisini dile getirdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!