HABERLER

Türkiye’nin İlk Dijital Starı Saruzeen’in Single’i çıktı

Güncelleme: 27.05.2015 10:52

cover

TÜRK POP STARLARINA ‘’DİJİTAL’’ RAKİP


Türkiye’nin ilk dijital şarkıcısı Saruzeen’in “Alınıyorum” isimli single’ı müzikseverlerle buluştu. Saruzeen’in elektro-pop türündeki şarkısı “Alınıyorum”, başta iTunes olmak üzere tüm dijital platformlarda satışa sunuldu. Beste ve aranjesi Yiğit Özcan‘a ait single’ın mastering’i ise Amerika’da yapıldı. İlgili single’ın 3D full animasyon müzik videosu da Youtube’da hayranlarıyla buluşmaya başladı.

Yiğit Özcan, Saruzeen’in, interaktif olma özelliği sayesinde dünyadaki benzerlerinden çok daha üstün bir özelliğe sahip olduğunu açıkladı.
Amerikan-Türk ortak yapımı özel bir yazılım ile yaratılan dijital şarkıcı Saruzeen, hologram teknolojisiyle orkestra eşliğinde canlı performans yapabilmesinin yanı sıra interaktif olma özelliğiyle de dünyadaki muadilleri arasında bir ilk olma özelliği taşıyor.
Girişimci Yiğit Özcan’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı sanal karakterin ilk yabancı single’ı “Oh Yeah” ise Amerika’nın önde gelen müzik platformlarında kısa süre içinde yayınlanmaya başlayacak. Şimdiden hayranları oluşan Saruzeen’in yıl sonuna kadar oyunu da hayranlarıyla buluşacak.
Türkiye’nin tanınmış pop şarkıcılarına rakip olma iddiası taşıyan Saruzeen hakkında daha fazla bilgiye www.saruzeen.com adresinden edinilebilir.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!
  cover
  Berkay İsyanlarda!
  cover
  ŠKODA Drive Time Başlıyor!
  cover
  Bülent Seyhan Rekor Kırdı!
  cover
  Büyük İndirim Şenliği Başladı...