HABERLER

Turgay Saka "Şansım Yok" Albümünü Kliplendirdi!

Güncelleme: 27.04.2016 15:24

cover

Turgay Saka "Şansım Yok" Albümünün İlk klip çalışmasını “Seve Seve” şarkısına çekti.

Klibin yönetmenliğini sıradışı bakış açısıyla Genç Yönetmen Melis İrem üstlendi.Görüntü yönetmenliğini ise Inna’nın “Inndia” şarkısının İstanbul’da ki klibinde sanatını sergileyen Hasan Mızrakçı yaptı.

Geçtiğimiz yıl "Hepsi Yalan" şarkısıyla birçok radyo  ve müzik kanalında ses getiren Turgay Saka; yeni çalışması "Şansım Yok" albümü ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Müziklerini Turgay Saka'nın yaptığı ve  5 şarkının yer aldığı albüm calışmasının aranjeleri, Erkan İrgi ve Caner Gültekin'e, sözleri Burak Altay'a ait. Ayrıca,  albüme adını veren "Şansım Yok" şarkısının da söz, müzik ve aranjesi Erkan İrgi imzası taşıyor.

Çalışmalarında  sanatçı dostlarıyla da bir araya gelen Turgay Saka'nın  "Ah Be İstanbul " şarkısında İrfan Özata da yan flütü ile yer alırken  şarkıların mixajında  Erkan İrgi ve masterında ise Cüneyt Yamaner'in imzası bulunuyor.

Bu albümünde de yeni hazırladığı lyric video klipleriyle dikkat çekmeyi hedefleyen Turgay Saka'nın videoları 3 Adım Müzik youtube kanalından yayınlandı.

Yılmaz Uyar yapımcılığında 3 Adım Müzik etiketiyle tüm digital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alan "Şansım Yok" ile dinleyicilerine  kaliteli müzik sunan Turgay Saka, herkese hayat mücadelelerinde şanslarının çok olmasını diliyor..

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!