HABERLER

Tuba Ünsal Soho House'a Kabul Edilmedi

Güncelleme: 18.11.2014 14:47

cover

Ünlüler "Dünya Zenginler Kulübü" olan Soho House'un İstanbul'daki şubesi için sıraya girdi, Tuba Ünsal kulübe alınmadı.Tuba Ünsal, zenginler kulübü olarak bilinen Soho House'a eşi Mirgün Cabas ile birlikte üye olmak istedi ancak kulüp tarafından bu istek kabul edilmedi.

Siyasi Kimlik Dedi
Bunun üzerine isyan eden Tuba Ünsal Twitter sayfasına şunları yazdı: "İnsanlara komite için teklif götürüp, bütün kontaklarını alıp sonra 'Siyasi kimliğinizden dolayı sizi alamıyoruz' diyen Soho House, bravo size... Milyarlarca lira öde üyeliğe. İçeride bak bakalım kimler var?"

Yıllık Üyelik 5 Bin Lira
Bu arada yıllık üyeliğinin 1400 sterlin (yaklaşık 5 bin TL) olduğu Soho House'lara Malkoç Süalp ve eşi Bade İşçil Süalp, Hacı Sabancı, Selin İmer gibi isimlerin üye olduğu biliniyor.

Özel Hayatları da Dikkate Alınıyor
Kulübe her zengin olan üye olamıyor. Medya, reklamcılık, sinema gibi kreatif sektörlerde çalışıp başarılara ulaşmak şart. En az iki üye tarafından referans olarak gösterilmeniz gerekiyor. Komite, üyelerin özel yaşamını takip ediyor. Basında olumsuz haberlerle yer alan, adı sık sık skandallara karışan kişilerin üyelikleri iptal ediliyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!