HABERLER

Şok! Kendisine Ödül Veren Özcan Deniz'in Dudaklarına Yapıştı!

Güncelleme: 07.11.2014 09:52

cover

Şoke eden olay...

Ahu Aysal, kendisine ödül veren Özcan Deniz’i dudaklarından öptü.

Les Ottomans Hotel’in sahibi Ahu Aysal, kendisine ödül veren Özcan Deniz’i dudaklarından öptü. Şoke olan yakışıklı oyuncu, uzun süre şaşkınlığını üzerinden atamadı.

Çektiği dizi ve filmlerle kariyerindeki yükselişini sürdüren Özcan Deniz, geçen günlerde katıldığı ödül töreninde çok şaşırdığı bir olay yaşadı. Gecce Mekan Oscarları’nın Hilton İstanbul Bomonti Hotel’deki töreninde Deniz, Les Ottomans Hotel’in sahibi Ahu Aysal’a ödülünü vermek için sahneye çıktı. Sunucu Özge Ulusoy’un ödülünü alması için anons ettiği Aysal, Deniz’i önce yanaklarından ardından da sıkıca tutarak dudaklarından öptü. Şoke olan ve çok utanan Deniz, uzun süre şaşkınlığını üzerinden atamadı. Aysal ise ödülünü aldıktan sonra da uzun uzun sarılıp “Seni çok seviyorum canım” dediği yakışıklı oyuncuyu oteline davet etti. Benzer bir olay geçen yıllarda Müjde Ar’la Tamer Karadağlı arasında da yaşanmıştı. Ar, Karadağlı’yı dudaklarından öperek herkesi şaşırtmıştı.

Sevimli Tehlikeli yakında

Son 3 yılda yazıp yönettiği ‘Ya Sonra’, ‘Evim Sensin’ ile ‘Su ve Ateş’le yaklaşık 5 milyon seyirci toplamayı başaran Özcan Deniz’in yeni filmi ‘Sevimli Tehlikeli’, yakında seyirciyle buluşacak. Deniz’in yaz boyunca sevgili olduğu Ayça Ayşin Turan ve Şükrü Özyıldız’ı başrol oynattığı, Zeliş ile Zarok’un aşkını anlatan filminin ilk afişi ortaya çıktı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!