HABERLER

Skandal! Video Oyununa Seks Karıştı!

Güncelleme: 21.11.2014 14:32

cover

GTA oyunları daha ne kadar "sert" olabilir ki diye düşünülürken, oyuna gelecek olan yeni özellik ile beraber oyun, şu ankinden çok daha yüksek bir sertlik derecesine sahip olmayı hedefliyor gibi gözüküyor: Oyun içerisindeki hayat kadınları ile birinci kişi gözünden seks yapmak, artık mümkün olacak.

Esquire.com'un söylediğine göre, Rockstar Games, tatil sezonu için bir birinci kişi modu ekleyecek ve bu mod ile hayat kadınlarıyla ilişkiye girmenin yanı sıra, oyunun genel şiddetini de birinci kişi gözünden izleyebileceksiniz. Şu ana kadar yayınlanan hemen her GTA oyununda hayat kadınları bulunmuş olsa da, bu ilişki, zeki kamera oyunları veya direkt olarak siyah ekran veya benzeri bir şekilde gizli tutulmuştu. Ancak birinci kişi gözünden bakıldığında bu gerçekleşmeyecek gibi gözüküyor.

New York Post'un haberinde yazana göreyse Rockstar "Los Santos ve Blaine County dünyasını tamamen yeni bir şekilde deneyimleyeceğimiz" sözünü verdi ve devam etti: "Bu, Grand Theft Auto V'i birinci kişi modu ekleyerek ve yeni konsolların gücünden mümkün olduğunca fazla faydalanarak daha da ileri taşımak içim bize gelen bir şanstı."

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!