HABERLER

Sibel Can 14 Ağustos'ta Harbiye'de!

Güncelleme: 13.08.2014 14:16

cover

Ağustos boyunca Pera Event organizasyonunda Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Kral FM ve Kral TV medya sponsorluğunda sahne alacak en önemli isimlerden biri kuşkusuz Sibel Can. 14 Ağustos 2014’te Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak olan Sibel Can konserinin en ilginç yanı, söyleyeceği şarkıların "Officialsibelcan" İnstagram hesabı üzerinden hayranları tarafından belirleniyor olması.

14 Ağustos gecesi gerçekleşecek konserinde Sibel Can, okuyacağı repertuarını dinleyicileriyle birlikte belirliyor. Resmi İnstagram hesabı olan Officailsibelcan’dan dinleyicilerine çağrıda bulunan sanatçı, ‘Dinleyicilerim benden hangi şarkıyı duymak isterlerse onu söyleyeceğim’ dedi.  Konserin kostümlerini modacı Canan Yaka’ya diktiren Sibel Can, her zaman olduğu gibi sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle de büyüleyecek. Konseri için  bol ışıklı bir sahne hazırlatan Sibel Can, gecede ayrıca sürpriz bir sanatçı arkadaşını da sahnesinde ağırlayacak.
Turkcell Yıdızlı Geceler çerçevesinde 14 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak olan Sibel Can, repertuarıyla olduğu kadar özel konuğu ve sahne şovlarıyla da geceye damgasını vuracak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Despina Vandi ile Kapanış!
  cover
  Serkan Çağrı, Buika'ya Eşlik Etti!
  cover
  Özcan Deniz'in Yeğen Sevinci!
  cover
  Karadeniz'in Genç İsimlerine Ustalardan Destek!
  cover
  Cem Karaca Klarnet Festivali'nde Anıldı!