HABERLER

Şevval Sam & Kurtalan Ekspres 12 Ağustos'ta Harbiye'de!

Güncelleme: 21.07.2014 12:08

cover

Türk rock müziğinin duayen grubu Kurtalan Ekspres, 12 Ağustos 2014'te Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde Pera Event organizasyonu ile Ağustos boyunca Turkcell’in 20. Yıl etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Turkcell Yıldızlı Geceler’de Şevval Sam'ı sahnesine konuk ediyor.

Karadeniz türküleri, Türk sanat müziği eserleri ve arabesk şarkılara orijinal yorumlar getirdiği albümleriyle büyük beğeni kazanan Şevval Sam, Kurtalan Ekspres ile Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde Göğe Selam albümünün sevilen şarkılarını birlikte seslendirecek.
Kurtalan Ekspres, Bahadır Akkuzu, Barış Manço ve Cem Karaca’nın anısına en sevilen şarkılarını, iki yıl önce çıkardığı Göğe Selam albümünde bir araya getirdi ve Türkiye’nin önemli müzisyenleri de bu albümde kendi düzenlemeleri ile şarkıları seslendirdi.

Bülent Ortaçgil, Duman, Emrah Karaca, Fatma Turgut, Hayko Cepkin, Haluk Bilginer, Murat İlkan, Nejat Yavaşoğulları, Niyazi Koyuncu, Şevval Sam, Umut Kuzey ve Yavuz Bingöl, Kıurtalan Ekspres ile bir araya geldi ve "farklı zaman dilimlerine ait asi çocuklar" için göğe selam durdular!

Aşık Mahsuni, Aşık Veysel, Bahadır Akkuzu, Barış Manço, Cem Karaca, Kazım Koyuncu, Nazım Hikmet, Neşet Ertaş, Pir Sultan Abdal ve Yavuz Çetin gibi sözleri yüreklerimize işleyen ve müzikleri ruhumuzu okşayan büyük yürekli insanların eserleri, 12 Ağustos gecesi Kral Grubu medya sponsorluğunda Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde Kurtalan Ekspress eşliğinde sahne alacak olan Şevval Sam’ın yorumu ile yeniden can bulacak.


Tüm Turkcell Yıldızlı Geceler konser biletleri Biletix’te!

"KURTALAN EKSPRES feat. ŞEVVAL SAM - İŞTE GİDİYORUM" KLİBİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!