HABERLER

Seda Sayan'ın Yeni Programı Başlıyor! Bu Defa Ne Yapacak?

Güncelleme: 10.11.2014 15:28

cover

Ünlü şarkıcının yeni programı yayına yayın hayatına başlıyor.

Show TV'de yayınlanan 'Seda Sayan Show' isimli programına 2 eşini öldüren Sefer Çalınak'ı konuk etmesinin ardından gelen tepkiler üzerine programının formatı değişen Seda Sayan, bu kez reality şov yapacak.

'Seda Sayan'la Yol Arkadaşım', 17 Kasım Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün seyircisiyle buluşacak. Production House yapımcılığında Show TV ekranlarında başlayacak olan 'Seda Sayan'la Yol Arkadaşım',  hayatlarını doğru insanla birleştirmek isteyen ancak bunun yolunu bir türlü bulamayan çiftleri bir araya getirme amacıyla yola çıkıyor.

Programda çiftlerin hayatları bütün çıplaklığıyla, özel görüntülerle gözler önüne serilecek. Programa katılan çiftlerin hayatları profesyonel bir ekip tarafından takip edilecek ve bu görüntüler programda ekrana getirilecek.

Türkiye'nin ilk halk jürisinin karşısına çıkacak olan çiftlerin uyumlu olup olmadığı ise, bu jüri tarafından tartışılacak ve son kararı yine halk jürisi verecek. 'Seda Sayan’la Yol Arkadaşım', 17 Kasım Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün saat 13:00'te Show TV ekranlarında olacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!
  cover
  Bülent Ersoy Yurtdışı Turnesine Çıkıyor!
  cover
  Bedia Akartürk Hastaneye Kaldırıldı!