HABERLER

Seda Sayan Canlı Yayında Ateş Püskürdü!

Güncelleme: 03.09.2014 18:04

cover

İki eşini öldüren Sefer Çalınak’ı canlı yayına çıkararak büyük tepki toplayan Seda Sayan; bugünkü yayınında eleştirilere yanıt verdi.

Sayan bugünkü canlı yayınında konuya ilişkin konuştu:

"Her ne kadar şarkılarda türkülerde 'Çeker silahı vururum' deselerde bu şarkılarda, mecazi anlamda kalsın demiştim. Biz dün bir beyi programa konuk aldık. 'Bu adamın simasını tanıyın. Bu adamın vicdansızlığını, bu adamı görün' dedim. Sanki ben o adama burada taç yakmışım gibi eleştirildim. 26 yıldır yaptığım programlarda her zaman kadınların yanında olmuş; kadınları ve tüm kadın dernekleri temsilcilerini programlarında ağırlamış bir programcıyım.

Benimle bu şekilde uğraşamazsınız. Ben kadınları korudum be. Bana teşekkür edeceklerine eleştirmişler. Ben kuru gürültüye pabuç bıracak bir kadın değilim. Türkiye'nin en güvenilir ismi olarak Tokat'ta kız yurdu açtım; babalar benim ismime güvenerek kızlarını oraya gönderdiler. Ben her akşam yastığa başımı çok rahat koyuyorum. Çok dualar alıyorum. O dualar sizin gibi kötülüklerden beni koruyor. O adama 'Biz babamızdan çok çektik' dedim. Ama yine de keşke babam yaşasaydı da onu daha iyi imkanlar sunsaydım dedim. Bu kadar vicdanlı olmama rağmen senin gibi babayı affetmezdim; seni Allah affetsin dedim.

Ben şiddetin göbeğinde büyümüş kadınım. Ben annemin şiddet gördüğünü rahatlıkla anlatan insanım. Siz kimsiniz de beni eleştiriyorsunuz?... Anne olun ondan sonra konuşun. Bana sakın ha kadın ve ana konusunda eleştiride bulunmayın. Hele bir tane ayakkabı, terlik fırlatan var... Bana dokunmayan yılan bin yaşasın. Dokunanı da mahvederim..."

Sayan'ın dün yayınına konuk ettiği Çalınak'ın adını bugünkü yayınında anmaması dikkatlerden kaçmadı.

İŞTE SEDA SAYAN'IN CEVABI - VİDEO

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!