HABERLER

Şebnem Ferah'tan İlk Kez Filme Özel Şarkı!

Güncelleme: 04.03.2015 14:55

cover

Türk rock müziğinin başarılı kadın vokallerinden Şebnem Ferah ‘8 Saniye’ filminin sıra dışı hikayesinden etkilenerek, ilk kez bir filme özel bestelediği ‘Şemsiyenin Altında’ şarkısı ile dinleyicisine sürpriz yaptı!

Ömer Faruk Sorak imzalı "8 Saniye" filminin final jeneriğinde yer alan ‘Şemsiyenin Altında’ şarkısı Şebnem Ferah’ın etkileyici yorumu ile sinemaseverlerle buluştu.
Söz ve müziği Şebnem Ferah’a, düzenlemesi Şebnem Ferah ve ona yıllardır sahnede eşlik eden müzisyen arkadaşları Ozan Tügen, Metin Türkcan, Buket Doran ve Aykan İlkan’a ait şarkının miks'i Murat Bulut, mastering'i Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

'Şemsiyenin Altında' şarkısının da yer aldığı ‘8 Saniye Film Müzikleri’ albümü Pasaj Müzik etiketi ile 5 Mart’ta müzik marketlerde yerini alacak.
27 Şubat’ta vizyona giren Ömer Faruk Sorak imzalı “8 Saniye” filmi; Esra İnal’ın, korkularından kurtulup hayatının kontrolünü eline almasının ilham verici hikayesini beyazperdeye taşıyor. “8 Saniye”de; kendi hayatının başrolünde oynayan İnal’a, dünyaca ünlü “Dört Anlaşma” kitabının yazarı Don Miguel Ruiz de kendisini canlandırarak eşlik ediyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Despina Vandi ile Kapanış!
  cover
  Serkan Çağrı, Buika'ya Eşlik Etti!
  cover
  Özcan Deniz'in Yeğen Sevinci!
  cover
  Karadeniz'in Genç İsimlerine Ustalardan Destek!
  cover
  Cem Karaca Klarnet Festivali'nde Anıldı!