HABERLER

Şarkılarıyla ve Sevdikleriyle Berkant'ı Anıyoruz!

Güncelleme: 23.09.2014 17:43

cover

Türk Pop Müziği’nin unutulmazlarından “Bay Samanyolu” Berkant, 30 Eylül Salı gecesi TİM Maslak Show Center’de düzenlenecek gecede anılacak.

EROL BÜYÜKBURÇ’TAN KENAN DOĞULU’YA TÜRK POP MÜZİĞİNİN ÜNLÜ SESLERİ BERKANT ŞARKILARI SÖYLEYECEK

İki yıl önce kaybettiğimiz Türk Pop Müziği’nin unutulmaz sesi Berkant, Step Organizasyon’un, KRAL POP TV ve KRAL POP RADYO Medya Sponsorluğunda 30 Eylül gecesi gerçekleştireceği Berkant Anma Gecesi’nde anılacak. Gecede, sanatçının yol arkadaşlarından Erol Büyükburç, Salim Dündar gibi isimlerin yanı sıra Kenan Doğulu başta olmak üzere, günümüz müziğinin popüler isimleri de Berkant şarkıları seslendirecekler.

Sanat, iş, medya ve siyaset dünyasından ünlülerin bir araya geleceği anma etkinliği Tan Sağtürk koreografisiyle gerçekleşecek dans gösterisiyle start alacak; gecenin sunuculuğunu Çiğdem Tunç ile oyuncu Taner Rumeli yapacak. Metin Özülkü ve Orkestrası’nın da sahne alacağı gecenin davetiyeleri MyBilet’te satışa sunuldu.

İstanbul - İki yıl önce aramızdan ayrılan Türk Pop Müziği’nin kilometre taşlarından Berkant , 30 Eylül 2014 Salı gecesi ölümünün ikinci yılında TİM Türker İnanoğlu Maslak Show Center’de yaklaşık bin 800 kişinin katılımı ile düzenlenecek görkemli bir organizasyonla anılacak. Step Organizasyon’un, KRAL POP TV ve KRAL POP RADYO Medya Sponsorluğunda gerçekleştireceği Berkant Anma Gecesi’nde sanat, iş, medya ve siyaset dünyasından tanınmış isimler bir araya gelecek.

Gece, Tan Sağtürk koreografisiyle gerçekleşecek olan dans gösterisiyle başlayacak; sunuculuğunu Çiğdem Tunç ile oyuncu Taner Rumeli yapacak. Metin Özülkü ve Orkestrası da gecede sahne alacak. Geceye katılmak isteyen Berkant sevenler, MyBilet üzerinden davetiye satın alabilecekler.

Berkant Anma Gecesi’nde, sanatçının yol arkadaşlarından Erol Büyükburç, Ersan Erdura, Güzin-Baha, Ercan Turgut, Salim Dündar, Metin Ersoy’un da aralarında bulunduğu Türk Pop Müziği’nin unutulmaz sesleri katılarak Berkant şarkılarını seslendirecekler. Kenan Doğulu başta olmak üzere günümüz müziğinin sürpriz isimleri de gecede sanatçının şarkılarını yorumlayacaklar.

"BERKANT - SAMANYOLU" KLİBİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!!!

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!