HABERLER

Sadettin Saran'a Kanser Şoku!

Güncelleme: 10.10.2014 11:02

cover

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un iddiasına göre ünlü işadamı Sadettin Saran, 1 yıldır gırtlak kanseriyle mücadele içinde. Bugün, Sabah gazetesindeki köşesinde iddiayı açıklayan Cankurt, Saran'ın 2 ameliyat sonunda kanserden kurtulduğunu da açıkladı.

İşte o yazı...

10 gün önce görkemli bir davetle sahibi olduğu Saran Holding'in 20'nci yılını kutlayan ve Türki Cumhuriyetler'de spor yayını yapan kanalı Stantsport'u tanıtan Sadettin Saran'ın çok zor günler geçirdiğini öğrendim!
Çünkü çağımızın illet hastalığı, maalesef Sadettin Bey'e de musallat olmuş. İki yıl önce ünlü diş hekimi Emek Külür ile evlenip yeni, mutlu bir hayata başlayan Sadettin Bey'e, yaklaşık bir yıl önce gırtlak kanseri teşhisi konulmuş. Ünlü işadamıyla ilgili bu kötü haberle birlikte iyi bir haber de aldım; neyse ki Saran, kanser illetini yenmeyi başarmış.

İKİ AMELİYAT OLMUŞ

Sadettin Bey, bu illet hastalıktan kurtulmak için iki farklı doktor tarafından iki kez ameliyat edilmiş. Yaklaşık bir yıl süren tedavi sonrası kanserli hücrelerin hepsi temizlenmiş ve Saran sağlığına kavuşmuş. Sadettin Bey, doktorunun bir süre yasaklamasına rağmen spordan vazgeçmemiş. Hatta, geçtiğimiz Temmuz ayında Fransa'da düzenlenen Master Yaz Yüzme Şampiyonası'nda 50 metre kelebek kategorisinde 29.27'lik derecesiyle rekor kırarak birinci olan Sadettin Bey'in bu başarısı, tedavisinin yeni bittiği döneme denk geliyormuş. Sadettin Bey'e hastalığı süresince en büyük desteği eşi Emek Hanım vermiş.
Sadettin Bey'e ben de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!