HABERLER

Polat Alemdar'dan Şok Karar!

Güncelleme: 11.12.2014 17:00

cover

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapım şirketi Pana Film'in haber sitesi 31 Aralık itibariyle yayın hayatını sona erdireceği iddia edildi.

2003 yılından bu yana bir çok kanalda ekrana gelen ve uzun yıllar reyting şampiyonu olan Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcısı olan Pana Film'in kardeş şirketi olan "NRZ Animasyon Prodüksiyon Filmcılık Reklamcılık Yayıncılık", habersitesi yazete.com'u kapatma kararı aldığı iddia edildi.

TAMAMEN EKONOMİK

Yıllarca reyting ve reklam hasılatı rekortmeni olan Kurtalar Vadisi, sezon başında Kanal D'ye transfer olmuştu. Dizi eski reytingleri yakalayamasa da kemik bir izleyici kitlesi ve özellikle komplo teorisi sevenler tarafından 11 yıldır izlenmeye devam ediliyor ve reytinglerde ilk 5'in dışına çıkmıyor.

Kurtlar Vadisi ile hatır sayılır bir servet kazanan Necati Şaşmaz ve Raci Şaşmaz kardeşler, bir süre önce ortaklıklarını sona erdirmişler ve yollarını ayırmışlardı.

Sitenin gelir ve gider tablosu arasındaki dengeyi bir türlü sağlayamayan Necati Şaşmaz, sonuda yazete.com'u kapatarak habercilik işinden vazgeçmeye karar verdi.

ÇALIŞANLAR HAKKINI ALACAK

Daha önce haber  sitesinin satışı için çeşitli görüşmeler yaptığı öğrenilen Necati Şaşmaz'ın bu düşünceden vazgeçtiği ve yazete.com'u tamamen kapatmaya karar verdiği öğrenildi. Şirketin aldığı bu karar bir süre önce çalışanlara da bildirildi. Haber sitesinin çalışanlarınna tazminatlarının eksiksiz  ödeneceği bildirildi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!