HABERLER

Özlem Yıldız'ın Bonkör Aşkı!

Güncelleme: 10.11.2014 12:34

cover

Özlem Yıldız’ın iş adamı Mustafa Elgin ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Elgin’in, Yıldız için bir gecede 45 bin TL hesap bıraktığı ve ona Porsche cip aldığı iddia ediliyor.

Sinan Serter’den boşanan Özlem Yıldız'ın yeni aşkının Mersinli iş adamı Mustafa Elgin olduğu ortaya çıktı. Yıldız için hiçbir masraftan kaçmayan Elgin'in Billioner kulübe bir gecede 45 bin TL hesap ödediği öne sürüldü. Yıldız'a Porsche Cayenne aldığı da söylentiler arasında.

Eski eşi Sinan Serter’le yollarını ayırdıktan sonra yaz aylarında Bodrum- Çeşme arası mekik dokuyan ve adı farklı insanlarla anılan Özlem Yıldız’ın yeni aşkı ortaya çıktı. Yıldız’ın, Mersinli olduğu öğrenilen iş adamı Mustafa Elgin’le Bodrum’da başlayan aşklarının son sürat devam ettiği konuşuluyor. Sürpriz bir şekilde ilişki yaşamaya başlayan çift, Önder Benkensir’in işletmeciliğini yaptığı Billioner kulüpte eğlenerek yüklü bir miktar hesap bıraktı. Özlem Yıldız’ın eğlenmesi için hiçbir masraftan kaçınmayan Ergin’in, Yıldız için mekana 45 bin TL hesap bıraktığı iddia edildi. Elgin’in Özlem Yıldız’a Porsche Cayenne marka lüks cip aldığı ise diğer konuşulanlar arasında. (Cayenne ciplerin fiyatı modeline göre 160 bin Euro ile 390 bin Euro arasında değişiyor.)

İbrahim Tatlıses’in satışa çıkardığı jetini 2 milyon TL’ye satın alan Elgin, Derya Tuna ve İdo Tatlıses ile de sık sık görüşüyor. Elgin’in, Instagram’da Özlem Yıldız’a gönderme yaptığı, “Viski koy Sebastian yine özledim” gibi paylaşımları Yıldız da beğeniyor.

Elgin, Ece Erken’in eşi Serkan Uçar ile arkadaş.

 

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!