HABERLER

Otizmin Farkındayız, Her Zaman Yanındayız!

Güncelleme: 13.04.2016 14:34

cover

GALİP ÖĞRETMEN OTİZMLİ ÇOCUKLARIN SESİ OLDU!

Galip Çağatay, kendini eğitim ve öğretime adamış 20 yıllık idealist bir eğitimci. Aynı zamanda başarılı bir müzisyen. İTÜ Konservatuvar mezunu ve halen Bakırköy Özel Oğuzkaan Anadolu Lisesinde okul müdürü olarak görev yapmaktadır. Yıllardır elindeki imkanları ve karşılaştığı fırsatları başkaları için değerlendirmekte ve bu doğrultuda gerek bireysel gerek sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalar yapmaktadır. Gönüllülerin de desteğini alarak “Çok Nota Tek Yürek” projesini hayata geçirdi.

Proje, Otizmde bir farkındalık oluşturarak, otizmli gençlerin özel ve devlet okullarında yaşıtlarıyla sanat ve terapi yoluyla kaynaştırılmasını, dünyada uygulanan eğitim modellerinin açılacak olan otizm okullarında uygulanmasını hedeflemektedir.

OTİZMİN FARKINDAYIZ, HER ZAMAN YANINDAYIZ!

Otizm’e dikkat çekmek, farkındalık yaratmak isteyen Galip Çağatay, sözü ve müziği kendisine ait olan “Melekler  Korusun Seni” adlı parçasına klip çekti. Çağatay’a klipte meslektaşı olan Müzik Öğretmeni Eda Berker eşlik etti.

Aranjörlüğünü Kadir Doğan’ın yaptığı “Melekler Korusun Seni” klibinin yönetmenliğini de başarılı isim Gürcan Keltek üstlendi.

“Çok Nota Tek Yürek” projesini destekleyenler arasında, Türkiye Otizm Federasyonu, Otizm Merkezi Derneği, Oğuzkaan Koleji, Üsküdar Üniversitesi, MEB Bakırköy Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Nadir Güllü Vakfı, Sır Müzik Prodüksiyon ve KRAL TV bulunmaktadır.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!