HABERLER

Nurella Partisi'ne Yıldız Yağacak!

Güncelleme: 11.02.2015 15:37

cover

'Bu Tarz Benim'in yıldızı Nur Yerlitaş nam-ı diğer Nurella ya, reklam yüzü olduğu Yedigün Nişantaşında parti veriyor! Nurellanın 12 Şubat Perşembe akşamı Nişantaşındaki La Petite Maison Restaurantda gerçekleşecek partisine medya, cemiyet ve sanat dünyasından pek çok ünlü isim katılacak.

Bu Tarz Benimin tartışılmaz starı Nur Yerlitaş, rol aldığı renkli ve eğlenceli Yedigün reklamlarıyla yine son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Televizyon ve sosyal medyada büyük ilgi gören kampanyası için 12 Şubat Perşembe akşamı Nişantaşında bir parti verecek olan Yedigün, Nur Yerlitaşı başarısını dostlarıyla biraraya gelerek kutlayacak.

On binlerce insanın katıldığı Türkiye Yedigünün Yeni Meyvesini Seçiyor kampanyası kapsamında Nişantaşı'ndaki 'La Petite Maison Restaurant'da Nur Yerlitaşlı parti için iki ayrı davetiye hazırlandı. Nurellanın sosyal medya gündemini değiştiren ünlü capslerinin kullanıldığı davetiyelerin ilkinde Nur Yerlitaş hemşire kılığına girerek 'ŞŞŞŞŞŞT.. PARTİ VAR!' diye seslendi. İkinci davetiye tasarımında saçlarıyla dikkat çeken Nurella #FruityCaps Partynin duyurusunu yaptı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!