HABERLER

Mustafa Ceceli'den Sonra Rap Furyasına Pit10 & Özgün de Katıldı!

Güncelleme: 16.02.2015 15:36

cover

Mustafa Ceceli'den sonra Rap furyasına Pit10 & Özgün videosu da katıldı !

"Beni Bilmiyorsun" albümünde ünlü sanatçılarla yaptığı düetler ile ulusal TV & Radyo'larda en çok çalınan Rap sanatçısı olan Pit10, albümün üçüncü video klibini sevilen şarkıcı Özgün ile söylediği "Kaç Kere" şarkısına çekti. Başarılı yönetmen Kubilay Kasap yönetmenliğinde çekilen "Kaç Kere" nin sözleri Pit10'a, beste ve düzenlemesi ünlü aranjör Ender Çabuker'e ait.

"Burası Amerika değil ve Rap müziği zenciler gibi taklit ederek Türk halkının benimsemesini bekleyemezsiniz. Bu yüzden Mustafa Ceceli - Es, Emre Altuğ - Hangimiz Tertemiz gibi ülkemize uygun şarkılarla Rap'i birleştirip, TV & Radyolarda çalınabilecek bir sentez yakalamaya çalıştım. Dijital albüm liste başarıları ve gelen oyunculuk teklifleri ile emeklerimizin karşılığını almaya başladık, umarım Özgün ile yaptığımız düet bunu çoğaltır" dedi.

Belgrad ormanları ve Nişantaşı sokaklarında çekilen klibin dövüş sahneleri için özel ders alan Pit10, çekim esnasında yumruk atarken yanlışlıkla Alexa kameranın güneşliğini kırdı. 34 kişilik bir set ekibiyle çekilen klipte Pit10'a fransız model İrina Piovesan eşlik etti.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!