HABERLER

'Mucize'yi Diyarbakır'da Yakınlarıyla İzledi!

Güncelleme: 02.01.2015 15:25

cover

Mahsun Kırmızıgül, son filmi 'Mucize'nin Diyarbakır'daki gösterimine katılıp, yakınları ile birlikte izledi. Kırmızıgül, "Unutmayın ki ben bu toprakların, siz değerli büyüklerimden beslendiğim için bunları yazabiliyorum" dedi.

Mahsun Kırmızıgül'ün son filmi Mucize, bugün tüm Türkiye'de gösterime girdi. Filmin özel gösterimi Diyarbakır'da bir AVM'deki gösterimine Kırmızıgül, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, İl Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, oyuncular, vatandaşlar ve Kırmzıgül'ün yakınları katıldı.

Yaklaşık 2 saat süren film, 1960'lı yıllarda Ege'den, Anadolu'nun uzak bir köyüne sürgün giden bir öğretmenin eğitimden yoksun, çocuklar için ve deli olarak nitelendirilen bir köylü için verdiği mücadele anlatılıyor. Kırmzıgül'ün yoğun dram yüklü filmi salondakileri gözyaşlarına boğarken, filmi izleyenler Kırmızıgül'ü ayakta alkışladı. Kısa bir konuşma yapan Kırmızıgül, "Ben de çok duygusalım hem kendi arkadaşlarım hem de kendi akrabalarım bugün bu salonda uzun bir süreden sonra sizlerle karşılaşmak, olmak çok güzeldi. Ama unutmayın ki ben bu toprakların, siz değerli büyüklerimden beslendiğim için bunları yazabiliyorum" dedi.

Konuşmasının ardından teşekkür ederek salondan çıkan Mahsun Kırmzıgül'ü hayranları karşıladı. Yoğun izdihama maruz kalan Kırmızıgül'ü güvenlik görevlileri alışveriş merkezinin arka kapısından güçlükle çıkardı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!
  cover
  Berkay İsyanlarda!
  cover
  ŠKODA Drive Time Başlıyor!
  cover
  Bülent Seyhan Rekor Kırdı!