HABERLER

Metin Şentürk Kırdı Geçirdi!

Güncelleme: 28.04.2016 15:54

cover

Zara'nın 'Derin Aşk2' adlı albümünün tanıtımı için düzenlenen geceye katılan Metin Şentürk, Oktay Kaynarca'nın nikah şahidi olacağı iddiasına ilişkin konuştu.

Ünlü şarkıcı Zara, iki yıl önce çıkardığı 'Derin aşk' ismini verdiği arabesk albümünün ikincisini müzikseverlerin beğenisine sundu.

Albüm tanıtımına Volkan Konak, Orhan Gencebay, Metin Şentürk, Emel Müftüoğlu, Hakan Altun, İpek Açar ve Oya Aydoğan gibi ünlü isimler akın etti.

Geceye katılan Metin Şentürk, esprileri ile herkesi kahkahaya boğdu. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda bulundukları mekan çıkışı gazetecilere görüntü vermemek istemeyen Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca'ya kendi aracını vermiş, sonrasında da muhabirlerin konuyla ilgili sorusunu "Ben bir şey görmedim ki" diye geçiştirmişti.

Metin Şentürk, Deniz Çakır ile aşk yaşayan yakın arkadaşı Oktay Kaynarca'nın nikah şahidi olacağı yönündeki iddialarla ilgili, "Benim evlendirdiklerim hiç dikiş tutmuyor. O yüzden kimseye tavsiye etmem. Yarın öbür gün kızarım görmedim derim, nikah düşer" sözleriyle dikkati çekti.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Farah Zeynep, 'Şampiyon' Filmine Nasıl Hazırlandığını Anlattı!
  cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!
  cover
  Gökhan Kırdar'dan Albüm Müjdesi!
  cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!