HABERLER

Meryem Uzerli, Enerjim Şükretmekten Geliyor!

Güncelleme: 02.03.2015 16:41

cover

Hayranlarının sempatik ve enerjik bulduğu Meryem Uzerli, “Hayattayım ve sağlıklı yaşıyorum. Hayatta ne olursa olsun, şükrediyorum. Bu, mutlu ve enerjik olmak için yeterli” dedi.

Elidor’un yüzü olmaya devam eden Meryem Uzerli, yeni bir reklam filmiyle hayranlarıyla buluştu. Oyuncu, markanın dergisine çekimlerin perde arkasını anlattı.

Çekimler nasıl geçti, eğlenceli miydi?
Çekimler, çok hareketli ve enerji doluydu. Film boyunca koştum; hem de dünyada en çok sevdiğim iki şehir olan İstanbul ve Berlin’de çekildi. Dört gün boyunca çok eğlendik, final sahnesinde dans ettik.

Film, ‘Love is in the air’ şarkısıyla başlıyor ve her yeni günün bir mucize olduğunu söylüyor. Siz de güne mutlu başlayanlardan mısınız?
Her yeni gün bir hediye. Tabii ki bazı günler moralimiz daha düşük ya da yüksek uyanıyoruz. Ben sabahları hemen müzik açanlardanım. Her sabah neşeyle uyananlardan değilim ama kızım Lara var artık. Onunlayken neşeli uyanmamak mümkün değil.

Senaryo gereği balon, şekerleme ve uçurtma sizi bir sürprize götürüyor... Gerçek hayatta da sürprizleri sever misiniz?
Bir sürprizle karşılaştığınızda kalbiniz çarpmaya başlar. Bu duyguyu çok seviyorum. Ama ben karşımdakilere sürpriz yapmaktan daha çok hoşlanıyorum!

Hayranlarınız sizin sempatik, güler yüzlü ve enerjik halinizi seviyor. Bu enerjiyi nereden buluyorsunuz?
Hayatta ne olursa olsun, şükrediyorum. Bu, mutlu ve enerjik olmak için yeterli. Hayattayım ve sağlıklı yaşıyorum. İnsanları mutlu etmek, gülümsetmek ve iyi hissettirmek bana güç veriyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!