HABERLER

Linet ile Özel Röportaj!

Güncelleme: 18.09.2015 17:21

cover

‘Uçurumlardan döndüm’

Çok iddalı bir sanatçı çok iddalı bir söförüm


Linet son albümü Yorum Farkı 2 ‘de yer alan ‘Geçer’ şarkısına Aylin Ünsal Yılmaz yönetmenliğinde klip çekti. Linet ,Bayramın 1.günü ilk kez Kral tv ekranlarında yayınlanacak  klibinin  detaylarını da bize anlattı

Zor şartlarda klip çekmişsiniz. Klipte neler yaşadınız ?


Yaklaşık 2 günde Tekirdağ’ın Uçmakdere köyünde  virajlı ve uçurumların olduğu bir yolda klibi çektik. Uçurumlardan döndüm. O şartlarda düblör kullanmadan arabayı ben kullandım. Bir ara teknik ekiple irtibatı kaybettik. Ekip beni  bulamayınca telaş yapmış. Bende bir köye giderek onları orda bekledim. Korku dolu anlar yaşandı. Ama sağsalim klibi bitirdik. ‘dedi.

Araba kullanmayı seviyorsunuz. Şöförlükte iddalımısınız?

Araba kullanmayı çok seviyorum. Kendime de çok güveniyorum.Çok dikkatli bir sürücüyüm. Kadınların şöförlüğü için birçok şey söylenir  ama ben istisnayım. Her türlü her şekilde herkesle kapışabilirim. Çok iddalı bir sanatçı çok iddalı bir söförüm..

Yeni klip çalışmaları olacak mı? Yeni albüm hazırlığı var mı?

Son albümünde yer alan şarkılarıma klip çekmeye devam edeceğim. Yoğun istek alan ‘Aman Aman ‘ şarkısını da klip çekmek istiyorum.Bir yandan da Yorum Farkı 3 albümünün  hazırlıklarına başladım.

Bora BAĞCIBAŞI
KRAL GRUBU MUHABİRİ

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Farah Zeynep, 'Şampiyon' Filmine Nasıl Hazırlandığını Anlattı!
  cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!
  cover
  Gökhan Kırdar'dan Albüm Müjdesi!
  cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!