HABERLER

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölümde 'Sır' Buluşma!

Güncelleme: 28.11.2014 11:31

cover

Kurtlar Vadisi Pusu 238. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin bu hafta yayınlanan bölümüne ise Polat Alemdar ile Sır Katibi Süha Tarık'ın buluşması damga vurdu.

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar, Sır Katibi Süha Tarık'tan devletin tüm sırlarını öğreniyor. Vadi'nin ekrana gelen son bölümünde Polat, yeni görevine hazırlanırken Akif ve Aynur ise bir kez daha ölümle burun buruna geldi.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 238. bölümü yine nefes kesti. Polat Alemdar, Ömer Baba'nın vasiyeti üzerine Sır Katibi Süha Tarık ile bir araya geldi. Sır Katibi, Polat Alemdar'a yeni görevini açıklarken devletin tüm sırları ile Türkiye üzerinde oynanan oyunları anlattı.

AKİF VE AYNURA ZOR DURUMDA

Akif'in peşine Sagir ise İstanbul'un çeşitli bölgelerinde bomba tuzağı kurar. Sagir'in hedefindeki isim ise Aynura olur. Bombalı eylem sonrası bölgeye giden Aynura'yı kaçıran Sagir, bombalı bir tüzenek kurar ve Akif'i çağırır. Üzerinde bomba düzeneği olan Aynura'nın izini bulan Akif ise son anda bombayı etkisiz hale getirmeyi başarır. KGT ekibi bombalı eylemlerle uğraşırken, Polat Alemdar'ın daha önce kurduğu fondan alınacak paranın hazırlandığı para Tilki tarafından soyulur.

POLAT'A ŞEDİD TUZAĞI

Bu arada Polat Alemdar'a Şedid tuzağı kurulur. Karanlık güçler, Polat Alemdar'ın yapacağı para trasferi öncesi plan yapar. KGT ekibi bombalı tuzaklarla uğraşırken, Tilki bankayı soyar ve paranın bir bölümü pay olarak Sagir'e verilir. Yüklü bir para ile birlikte Polat Alemdar'ın transfer emrinin yer aldığı belgeyle yakalanan Sagir cezaevine gönderilir. Tuzak ise işte burada ortaya çıkacaktır. Karanlık güçler Polat Alemdar'ın terör örgütüne yardım ettiğini medya aracılığıyla duyururken, Sagir ile birlikte ele geçirilen transfer emrine ilişkin belgede delil olarak gösterilir.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  35 Yıldır Aşk'la!
  cover
  Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu
  cover
  Nuray Hafiftaş Ölüm Yıldönümünde Anılıyor!
  cover
  Buse Varol, Alişan Çiftinin Bebekleri Dünya'ya Geldi!
  cover
  Doğu'nun Hikâyesi Müzikseverlerle Buluştu!