HABERLER

Kurtlar Vadisi Pusu 240. Yeni Bölümde Polat Harekete Geçiyor!

Güncelleme: 18.12.2014 09:46

cover

Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam 240.bölümü ile ekranlara gelecek. Dizi bir hafta aranın ardından sevenleri ile buluşacak. Peki Kurtlar Vadisi'nde bu hafta neler olacak. Polat yeni görevi için ilk adımı atacaktır. Brandon, Polat Alemdar'ı zor durumda bırakabilecek mi? Baltazar bu bölümde de herkesi şoke edecek bir adım atacaktır.


Türk televizyon tarihinin en uzun süreli  dizisi  Kurtlar Vadisi Pusu'da olay durulmuyor. Dizinin 240.bölümünde de  aksiyon dolu sahneler olacak. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanını da haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 240.bölüm özetini de sizler için derledik.

Polat Alemdar aldığı görevi uygulamaya, ocaklar da tütmeye başlıyor. Artık yeni bir dönem başlıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı, 240. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor.  Polat Alemdar aldığı görevi uygulamaya, ocaklar da tütmeye başlıyor. Artık yeni bir dönem başlıyor.

Brandon, manipüle ettiği olayların üzerine giderek son darbeyi vurmaya çok yaklaşır. Ona yardım edenlerle birlikte, Polat’ı köşeye sıkıştıracaklarından emindir. Tabii, Yasin ve ekibi karşılarına çıkmazsa. Değişen düzen her yerde etkisini göstermeye başlamıştır bile. Baltazar, yeni bir  oyun peşindedir.  Pitbull hevesle bu oyuna ortak olmak ister. Karşılarında duran Pusat, elini güçlendirmek için önce kendi yanındaki dargınlığa son vermek zorundadır. Sagir, İstanbul’u sevmişe benzemektedir. Restoran işine girmeye heves eder. Tilki ise, biraz daha rahatına düşkündür. Ticareti gölbaşında yapmaktadır. Elindeki altınlarla kan pazarlığına girişir. Cahit, Safiye ile buluşacakken Martin’i gördüğüne pek sevinmez. Canını sıkacak daha büyük bir dert onu beklemektedir.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!